Explosions in the Sky презентували своє перше офіційне відео за 12 років


Кілька днів тому техаський гурт Explosions in the Sky презентував своє перше відео на пісню Last Known Surroundings. Хлопці з гурту прокоментували це так:
 
"за 12 років, що ми грали разом у цьому гурті, ми ніколи не робили чи випускали відео для будь-якої із наших пісень. за ці роки багато шанувальників взяли на себе зобов'язання зробити нам послугу і змонтувати щось і розмістити це на YouTube. і, хочете вірте, хочете ні, але ми бачили багато з того і отримали задоволення від більшості переглянутого. спасибі, хлопці за ваш час. 
 
для цього нового альбому ми вирішили звернутися до кількох талановитих людей і подивитися чи можуть вони щось зробити і ось - перше "офіційне" відео готове до представлення. ви можете подивитися його тут. це відео для пісні "Last Known Surroundings" з альбому "Take Care, Take Care, Take Care". його зробили наші близькі друзі, містер david hobizal та міс sissy emmons, і Ptarmak (назва компанії на яку вони працюють). їм знадобилося місяці й місяці плідної праці, і ми не могли б бути більш задоволені готовим результатом. ми маємо намір отримати дещо більше відео, зроблених деякими іншими друзями і кінематографістами протягом найближчих декількох місяців, але ми сподіваємося, що вам сподобається цей перший відео реліз так само, як і нам".
 
 


 

 
Explosions in the Sky (в перекладі з англ "Вибухи в Небі") - американська інструментальна пост-рок група, утворена в 1999 році в столиці штату Техас - місті Остін. Експресивність і майстерність імпровізації, а також емоційна виразність концертів принесли колективу популярність серед аудиторії пост-року. Композиції виконуються на трьох електрогітарах і ударній установці, іноді Майкл Джеймс змінює свою електрогітару на бас-гітару.

Учасники гурту: Марк Сміт - гітара, Мутаф Райану - гітара, Майкл Джеймс - бас/гітара, Кріс Храскі - ударні. Лейбли: Temporary Residence Limited, Bella Union.

Останній, 6-й альбом під назвою "Take Care, Take Care, Take Care", виданий 18 квітня цього року. 

 
 

30.06.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах