7-го вересня з концертом Київ відвідає Крістіан Феннеш


Один із найвідоміших композиторів і саундизайнерів сучасності - австрієць Крістіан Феннеш - 7-го вересня вперше відвідає Київ з концертом.
 
Цей 49-річний музикант, підписує свої платівки просто як Fennesz, давно і по праву заслужив місце серед найбільш значних імен в світі електронної (і не тільки) музики. Його звучання абсолютно неповторне. Іноді дуже тонке, що стосується самих потаємних місць нашої підсвідомості, що змушує згадувати забуті емоції та відчуття, а іноді і повністю накриває щільною, обволікаючої хвилею. Весь цей звуковий колорит постійно підштовхує всесвітньо відомих музикантів до співпраці з Крістіаном. Девід Сільвіан, Рюічі Сакамото, Майк Паттон, норвезька група ULVER і багато інших запрошували австрійця брати участь у своїх записах і концертах. Сольні альбоми Феннеша виходять на відомому англійському експериментальному лейблі Touch. Відомий Крістіан і створенням саундтреків до цілого ряду фільмів незалежних режисерів.
 

 

 
7-го вересня українські любителі гарної музики зможуть оцінити роботу Крістіана Феннеша в зв'язці з шедевром світової кінодокументалістики - фільмом "Берлін: Симфонія Великого Міста". У свій час абсолютно революційна в плані подачі матеріалу глядачеві, стрічка німецького режисера Вальтера Руттманна була створена без звукової доріжки, і тому завжди залишала можливість для вільної музичної інтерпретації.

Крістіан представить нам свій погляд і свій ключ до того, що хотів донести до нас режисер майже 90 років тому. Симфонія міста, симфонія ще незруйнованого війною мегаполісу.
 
Квитки можна купити в Кінопанорамі: від 150 до 250 гривень до 1 вересня. У вересні - на 50 гривень дорожче.
UPD.  Ціни на квитки з 25 серпня по 1 вересня всього 70, 100 та 150 гривень

Слухати: 

 


24.08.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах