5-8 червня у Києві покажуть найкращі фільми фестивалю "86"


5-8 червня у Києві покажуть вибрані фільми Першого міжнародного фестивалю кіно та урбаністики "86", що проходив у квітні в місті Славутич. До уваги киян(ок) і гостей столиці - спеціальна програма короткметражних фільмів ГРА В МІСТА, транссибірське полотно Віталія Манського ТРУБА, захоплива афроамериканська стрічка БАЛТИМОРСЬКІ ВЕРШНИКИ, історії і звуки метрополітенів різних міст ТУНЕЛЬ СВІДОМОСТІ, мексиканська "Людина з кінокамерою" ВУЛИЦЯ ЛОПЕС і хіт фестивалю, індійський майже-мюзикл з міста Канпур ЗНЕСТРУМЛЕНІ.
 
"Фестиваль 86. Післямова" відкриється 5 червня о 20:00 презентацією та безкоштовним показом в арт-центрі Closer (Нижньоюрківська, 31).
 

Всі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами. За умови покупки 4-х квитків, ви можете отримати 5-й (фільм "Знеструмлені") безкоштовно.

 

5 червня, 20:00

Презентація фестивалю "86". ГРА В МІСТА, 64’ 
Closer (Нижньоюрківська 31)
ВХІД ВІЛЬНИЙ
 
Спеціальна програма коротких метрів про сучасні міста. В головних ролях Київ, Алчевськ, Збоїща, Афіни, Гонконґ, Нью-Йорк, Сан-Паулу, Кіджондон. Порожні білборди, зачинене метро, музичний мікрорайон – несподівані портрети міст від режисерів з усього світу. Усі фільми зняті в 2012-2014 роках, більшість є призерами міжнародних кінофестивалів, половина вперше демонструється в Україні.
 

6 червня, 19:00

ТРУБА. Реж. Віталій Манський, Росія, Німеччина, Чехія, 2013, 116′
Кінотеатр "Жовтень" (Костянтинівська 26, зал "Кіноман")
Квитки 30-50 ГРН
 
Це історія про Європу, яка починається в безлюдному просторі вічної зими російського Сибіру та закінчується на затишних пляжах Біскайської затоки. Навіть закони природи формують тут принципово різні парадигми людського існування. Що ж може об’єднувати такі різні стилі життя? Фізично вони сполучені між собою газопроводом “Західний Сибір – Західна Європа”. Труба не просто з’єднала, але й нерозривно повязала “цю” Росію з “тією” Європою.
 

7 червня, 17:50

БАЛТИМОРСЬКІ ВЕРШНИКИ. Реж. Лотфі Нейтан, США, 2013, 72’
Кінотеатр "Жовтень" (Костянтинівська 26, зал "Кіноман")
Квитки 30-50 ГРН
 
12 O’Clock Boys – відома команда міських байкерів з Балтимора. Роз’їжджаючи на задньому колесі та пролітаючи крізь трафік на вражаючій швидкості, вони успішно ухиляються від безпомічної поліції. В шаленому й динамічному документальному фільмі, який знімався протягом трьох років, глядач спостерігає за їх неймовірними витівками очима підлітка на ім’я Паґ. Цей хлопець з Вестсайду захоплюється байкерами та готовий на все заради можливості стати одним із них.мільярдів людей у країнах, що розвиваються.
  

7.06 19:30

ТУНЕЛЬ СВІДОМОСТІ. Реж. Тімо Новотни, Австрія, 2012, 85’
Кінотеатр "Жовтень" (Костянтинівська 26, зал "Кіноман")
Квитки 30-50 ГРН
 
Для більшості людей метро є лише надійним способом швидко й безпечно дістатися пункту призначення, але в аудіовізуальному нарисі Тімо Новотни підземка стає чимось більшим та відкривається з іншої сторони. Глибини метрополітену постають місцем початку багатьох людських історій, центром різноманітної музичної творчості, улюбленою локацією для самогубств та сексуальних пригод, принадою для туристів, або ж ідеальним простором для навчання та відпочинку.
 

8 червня 17:50

ВУЛИЦЯ ЛОПЕС. Реж. Ґерардо Баррозо Алькала, Ліза Тіллінґер, Мексика, 2013, 81’
Кінотеатр "Жовтень" (Костянтинівська 26, зал "Кіноман")
Квитки 30-50 ГРН
 
Сім’я фотографів Ґерардо Баррозо та Лізи Тіллінґер переїжджає разом із дитиною на галасливу та сповнену життя вулицю Лопес в історичному центрі Мехіко. Побачивши у повсякденному житті вулиці варті фільму історії, вони вмикають камеру. В результаті перед нами постає своєрідна чорно-біла “міська симфонія”, в якій образи торговців, жебраків та продавців їжі зливаються у відображення власного мікрокосмосу мексиканського суспільства.
 

8 червня 19:30

ЗНЕСТРУМЛЕНІ. Реж. Фагад Мустафа, Діпті Каккар, Індія, США, 2013,
82’
Кінотеатр "Жовтень" (Костянтинівська 26, зал "Кіноман")
Квитки 30-50 ГРН
  
Сотні людей в індійському Канпурі ризикують життям, видираючись по опорах ліній електропередач, намагаючись вкрасти електроенергію. Адже 15-годинні перебої в електропостачанні залишають їх без будь-яких засобів до існування. Між ними та поліцією, яка намагається зупинити розкрадання – протистояння. Чи зможе місто коли-небудь подолати кризу? Стрічка досліджує обидві сторони конфлікту.
 
Повна програма кінофестивалю http://www.86.org.ua/uk/kino/

24.05.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах