У Києві вдруге відбудеться фестиваль аніме і манги


Цього року фестиваль пройде з 2 по 4 жовтня в кінотеатрі «Жовтень» та Культурно-мистецькому центрі Києво-Могилянської академії.

Програма фестивалю включатиме:

- Кінопокази аніме у кінотеатрі «Жовтень»
- Костюмоване театралізоване Косплей-шоу у Великому залі культурно-мистецького центру Києво-Могилянської академії
- Лекції, семінари та майстер-класи
- Традиційна «Ніч аніме»
- Аніме-вечірка в клубі «Єгипет» з розважальною та конкурсною програмою
- Турніри з відеоігор
- Святкова костюмована хода вулицями Києва

Рибка Поньо на круч

Фестиваль відкриється українською прем'єрою фільму «Рибка Поньо на кручі» режисера Хаяо Міядзакі, також відбудуться прем'єрні покази стрічок «Афросамурай», «Євангеліон 1.0: ти (не) самотній». Лекції та семінари повідають про новини японської анімаційної індустрії, японскої культури, косплею та його розвитку в Україні.

Центральною подією фестивалю традиційно стане Косплей-шоу, що відбудеться 3 жовтня у Великому залі Культурно-мистецького центрі Києво-Могилянської академії. Буде представлено багатогодинна підбірка коротких мініатюр з різних аніме-творів, складених, поставлених і зіграних на сцені любителями аніме з України і гостями з Росії. У фестивальному аніме-магазині можна буде придбати DVD-диски та мангу російських ліцензійних компаній, різноманітні аніме-сувеніри як виробництва японських компаній, так і ручної роботи, а також сувенірну продукцію фестивалю.

Очікується, що фестиваль відвідають близько чотирьох тисяч гостей із більш ніж 20-ти міст України та Росії. Організатори обіцяють три дні насиченої, зручно сформованої програми, а головне — атмосферу свята протягом усього фестивалю!

Сайт фестивалю: anime-festival.com.ua


15.09.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах