Великий інді-фест пройде в Києві у кінці вересня


27 вересня в київському клубі Sky Hall відбудеться великий інді фестиваль Fight Fest. Музика в стилі post rock, post punk, indie rock, trip hop, experimental, electronica – це все знайдеться на першому всеукраїнському фестивалі такого формату, де зберуться гурти з Києва, Одеси, Дніпропетровська та Севастополя.

За повідомленням організаторів, Fight Fest є спробою зібрати в одному місці якомога більше українських інді гуртів. Участь уже підтвердили Nimb, Singleton, Coala Pascal, Outstars, Them Bones, Embilight, I'll be your wire.

На думку організатора, відомого як Fight, метою однойменного фестивалю є ознайомлення публіки з тією музикою в Україні, про яку багато-хто ще не знає, а також надання поштовху подальшому розвиткові представлених гуртів та інді сегменту загалом. Fight Fest для слухачів – це можливість почути цікавих виконавців із різних куточків України, відкрити нові імена та насолодитись якісною музикою.

Особливість інді-руху в тому, що в інді-гуртів немає продюсера, який зніматиме їм дорогезні кліпи і оплачуватиме ротації на центральних телеканалах. А чи потрібно їм це? Все, чого вони досягли, – вони досягли тільки своєю музикою, яка збирає навколо все більше вдячних шанувальників.

Хтось із цих гуртів вже встиг записати альбом, хтось – навіть випустити, а хтось тільки нещодавно з'явився. Кожний гурт не схожий на інший, що гарантує задовольнити навіть найвимогливіших меломанів.

Коротко про учасників Fight Fest:

Nimb – досить відомий столичний гурт із цікавим "повітряним" жіночим вокалом.
Цей гурт збирає на свою адресу найбільш суперечливі коментарі. Хтось називає їхній стиль інді, хтось – тріп-хоп, пост-роком, даб і трансом, хтось знаходить щось фолкове. Самі ж учасники Nimb у всі ці страшні назви не вірять і нікому вірити не радять.
myspace.com/nimbband

Outstars – англомовний гурт із сонячної Одеси. Грають у стилі Brit Rock/Post Punk/Post Grunge. Кліп на їхню пісню «Bank Robber» займав лідируючі позиції хіт-параду телеканалів A-ONE і Enter-music, також його бачили на телеканалах Західної Європи. Гурт готується у найближчий час видати дебютний альбом.
myspace.com/theoutstars

Singleton – гурт із Києва, який називають одним із найвідоміших інді-гуртів України. Завдяки англійським текстам вокалістки Аліни, у гурту чимало іноземних прихильників. «Singleton» утворився в 2004 році, і під враженням британського та ірландської року, шукає своє власне оригінальне звучання. Влітку, коли в клубах зазвичай нелюдно, на концерт Singleton в «44» зібрався повний зал.
myspace.com/singletonband

4 хлопців із Coala Pascal усього півроку назад, зігравши свій перший концерт із відомими пост рокерами Silence Kit, вже на третьому концерті зібрали повний зал. Історія гурту почалась досить випадково, коли вони прийшли на репетицію просто «поджемити», а в результаті так і залишилися разом. І тепер грають досить дивовижну музику, що знаходить ключики в серцях шанувальників, яких все більшає.
myspace.com/coalapascal

Them Bones – молодий гурт і Дніпропетровська. Уже виступали в Києві у квітні цього року. У їхній музиці поєднуються живі інструменти і сучасні відкриття в електронному звуці, що дозволяє передати різні стани душі, меланхолію, біль і радість. Нещодавно «Them Bones» презентували дебютний альбом.
myspace.com/thmbones

Embilight – київські представники пост року, але самі себе до нього не відносять. Починали під великим впливом великих Sigur Ros. Вокал Юри дуже схожий на вокал Йонсі, і так само може заганяти в найхолодніші закутки свідомості, своєрідної внутрішньої Ісландії, щоразу більші і більші зали. Юра: Я думаю, що наша музика підходить для того, щоб доповнити чиїсь переживання. Людина щось відчуває. Гадаю, це настрій від меланхолійного до ностальгічного. У кожному разі, спогади з певною часткою смутку.
myspace.com/embilight

I'll be your wire - живуть в портовому місті, де похмура велич кораблів і нескінченність моря в якому, напевно, і вплинули на те, що грають вони пост панк. І виходить у них доволі добре.
myspace.com/illbeyourwire


Афіша фестивалю (відкрити в новому вікні: 423x600px )

Початок: о 16.00
Місце: Skyhall (ТЦ Дивосвіт, м. Оболонь)
Вартість: 50грн.


04.09.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах