Документальний фільм про GOGOL BORDELLO покажуть в рамках кінофестивалю "Молодість"


Документальну стрічку GOGOL BORDELLO NON-STOP режисерки Маргарити Джімено / Magarita Jimeno, буде показано на цьогорічній "Молодості"

Документальну стрічку GOGOL BORDELLO NON-STOP режисерки Маргарити Джімено / Magarita Jimeno, буде показано на цьогорічній "Молодості". Спочатку інформація про це з'явилася на сайті гурту, проте в програмі кінофестивалю цього зазначено не було. Але як нам повідомили із прес-центру "Молодості" – фільм дійсно буде на кінофестивалі, а його опис незабаром з'явиться в розділі Art / Life.Маргарита Джімено 5 років провела із гуртом, щоб зробити цей фільм. А все почалося з того, що вона випадково потрапила на dj-ейський сет Жені Гудзя у бруклінському барі “Mehanata” і була дуже вражена його харизмою. Режисерка зізнається, що не планувала робити документальний фільм і не мала жодної ідеї: «Я тоді була студенткою режисерського факультету і влітку мала багато вільного часу, тож вирішила познімати нічне життя Нью-Йорку».

Це перший фільм про GOGOL BORDELLO, який розповідає про життя гурту, починаючи від андеграундних концертів на Брайтон Біч і закінчуючи виступами з Мадонною.

Підготував: Олександр Хаверчук

10.06.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах