Film lovers will love it!


Нещодавній запуск на Youtube порталу ЄС увінчався скандалом. Ряд користувачів і політиків назвали 44-секундне відео, присвячене європейському кіно, порнографією. Кліп містить підбірку любовних сцен із відомих фільмів.

Film lovers will love it!
Менш ніж через тиждень після запуску офіційної платформи Євросоюзу на популярному порталі youtube.com серед 46 представлених відеокліпів виділився очевидний фаворит. 44-секундний ролик про сучасне європейське кіно за п'ять днів переглянули майже 1,2 мільйона
користувачів. Не всі опинилися від відео у захваті.

Film lovers will love it! — "Любителі кіно полюблять це!" — обіцяє заголовок відеоролика. І дійсно, ролик не розчаровує: він є підбіркою любовних сцен з відомих кінофільмів останніх років. Сцени змонтовані майстерно і з гумором і завершуються слоганом: "Давайте зустрічатися (об'єднуватися)! Мільйони любителів кіно отримують задоволення від європейських фільмів. Рік за роком. Європа підтримує європейські фільми".

Проте такий оригінальний підхід до просування європейського кіномистецтва оцінили далеко не всі глядачі. Як повідомляє агентство AFP, в Єврокомісію стали поступати обурені дзвінки і листи від громадян ЄС. Одні називають ролик "порнографією" і "дешевою пропагандою", інші обурені "нецільовим використанням засобів". Представник Польщі в Європарламенті не забув відмітити, що кліп містить фрагмент з любовної сцени за участю геїв.

Прес-секретар Єврокомісії Мартін Сельмаїр на потік критики реагує спокійно: "Євросоюз — це вам не біблійний пояс. Ролик змонтований із фрагментів прославлених європейських фільмів, він демонструє багату кінематографічну спадщину ЄС, і цим потрібно гордитися".

А Міколай Довглільовіч, що відповідає в Брюсселі за питання комунікації вважає, що скандальний відеоролик знайомить публіку з Євросоюзом краще, ніж будь-які прес-релізи.

Film lovers will love it!
Джерело: Німецька хвиля / dw-world.de


04.07.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах