Етно-альтернативний гурт Фолькнери шукає підтримки для свого наступного проекту


 
Музиканти київського етно-альтернативного гурту Фолькнери хочуть вирушити на велосипедах в чергову етнографічну експедицію, везучи з собою привіт від рідного Чорного моря – Білому, та сподіваючись, що останнє стане таким же рідним, і  хтозна – можливо трішечки теплішим.
 
Як повідомляють музиканти: "Ми не долаємо цю відстань «на рекорд» – ми їдемо зустрічатися з людьми, говорити з ними, збирати їхні пісні та навзамін співати їм своїх, слухати їхніх життєвих історій, обрамлених пожовклими від часу чорно-білими світлинами, історій простого і складного людського життя між чорним і білим – історій, яких більше не буде в майбутньому. У світі, що так стрімко і кардинально змінюється, все буде вже інакшим". 
 
В ході експедиції, яка триватиме з 20 травня по 24 липня, Фолькнери будуть зустрічатися з людьми-носіями раритетних, автентичних зразків пісенного фольклору України, Білорусі, Росії та Фінляндії, все буде фільмуватися та записуватися. 
 
Довжина маршруту – 3380 км. Тривалість експедиції – 65 днів. По закінченні експедиції (липень – грудень) вони займуться обробкою накопичених матеріалів, монтажем фільму та поповненням концертної програми гурту Фолькнерів експедиційними піснями. 
 
Презентація результату проекту – фільм «Двоколісні хроніки – 4: Чорно-білі історії» разом з концертом Фолькнерів та фотовиставкою в багатьох містах України заплановано на січень – березень 2014.

 

 
Фолькнери – київський фрі-фолк гурт, заснований Володимиром Мулярем та Яриною Квіткою у 2009 році. Учасники – мандрівні музиканти, подорожують по країні та світу на велосипедах, збираючи автентичні пісні. Далі – “реінкарнують” їх, надаючи оригінального звучання, або, як хтось каже, “партачать” їх.
 
Підтримати проект музикантів можна на сторінці Великої Ідеї:
http://biggggidea.com/project/149/
 24.03.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах