Почесним гостем Форуму Видавців у Львові стане Ерленд Лу


14-18 вересня у Львові відбудеться 18-й Міжнародний форум видавців, у якому візьмуть участь понад тисяча учасників.

 
У рамках форуму пройдуть заходи у всій центральній частині міста - на площі перед палацом Потоцьких, на площі перед університетом імені Івана Франка, перед Львівським палацом мистецтв, на проспекті Свободи та на інших площах міста.
 
Почесний гість фестивалю: Ерленд Лу (Erlend Loe)  – відомий норвезький письменник, супернаївний автор світових бестселерів. Ерленд Лу презентуватиме свою першу книжку, видану українською мовою. Приїзд організований і підтриманий БФ NORLA
 
Лу народився в Трондхеймі в 1969 році, отримав класичну гуманітарну освіту (спеціаліст в теорії та історії фольклору, літератури та кіно), а потім ще закінчив Датську кіношколу в Копенгагені. Перший свій роман Лу видав в 1993 році, і з тих пір він пише дорослі та дитячі книжки, перекладає з американської вірші і складає сценарії, зокрема, такого відомого фільму, як «Детектор».
Восени 1998 року разом з колегами Лу створив Screenwriters Oslo - робочий офіс письменників-сценаристів.
 
Роман «Наївний. Супер» - безперечно, найвідоміша книга Ерленд Лу, написана від імені тридцятирічного героя, який переживає «кризу середини життя», - перекладена вже на дюжину мов, зокрема й українську.  «У світі багато влаштовано несправедливо і по-дурному. Мабуть, це одна з причин, чому в мене проблеми». (Ерленд Лу, «Наївно. Супер») Українською мовою також вийшла книжка Лу "Тихі дні в Перемішках".
 
Спеціальні гості фестивалю: Богдан Задура (Польща), Лес Вікс (Австралія), Дмитро Водєнніков (Росія), Даце Рукшане (Латвія), Мелінда Надж-Абонджі (Швейцарія)
 
Країни-учасники фестивалю: Австралія, Білорусь, Бразилія, Великобританія, Каталонія, Конго, Нігерія, Латвія, Польща, Росія, Словаччина, США, Туреччина, Вірменія, Грузія, Хорватія, Македонія, Сербія, Португалія, Франція, Німеччина, Норвегія, Чехія, Нова Зеландія, Боснія, Швейцарія.
 
Перелік Учасників та розклад заходів будуть розміщені на сайті Форуму www.bookforum.com.ua, в загальній програмі заходів «Форуму видавців у Львові» та в окремій програмі Фестивалю.
 
Вперше під час Форуму відбудеться Міжнародний перекладацький фестиваль“TRANSLIT” (14-16 вересня). Проведення фестивалю стало можливим завдяки підтримці фонду «Розвиток України», програма і³, керівник програми Олеся Островська-Люта, http://www.fdu.org.ua/ua/cat/295). Координатор фестивалю Юрко Прохасько.
 
А також відбудеться презентація першого, українсько-норвезького проекту «Перекладацькі студії: Україна-Норвегія & Норвегія-Україна». Співорганізатор – ГО «Книжковий простір». Проект проводиться за підтримки БФ NORLA http://www.norla.no Керівник проекту – Анетта Антоненко, директор видавництва «Кальварія». На черзі – Франція, Фінляндія, Німеччина…
 

27.07.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах