17 Міжнародний «Форум видавців у Львові» відбудеться 15-19 вересня 2010 р.


 
 Одна з найважливіших щорічних культурних подій в Україні, найбільший книжковий ярмарок та літературний фестиваль в Україні та у Східній Європі, що відбувається у Львові, розпочнеться 15 вересня. Офіційне відкриття  відбудеться у Львівській обласній філармонії. 
Найважливішими акціями програми Форуму є:
- 5-ий Міжнародний літературний фестиваль з фокусними темами: «Діалог літературних поколінь» та «Труднощі перекладу» за участі близько 200 письменників з України та 18 країн світу; проводиться за підтримки посольств та культурних центрів. Список письменників-учасників фестивалю буде розміщений на сайті www.bookforum.com.ua з 1 серпня, актуальний – надсилається на запит;
- Бізнес-форум з основною темою «Українське книговидання в умовах кризи: час змін» за участі керівників центральних та місцевих органів влади, політиків, керівників видавництв, журналістів, експертів з інших країн; 
- Всеукраїнський конкурс «Найкраща Книга Форуму видавців-2010». На конкурс в минулі роки представлялося до 500 нових книжок від 100 видавництв. Призовий фонд, встановлений ГО «Форум видавців» – 50 тисяч гривень. Призи та відзнаки від партнерів будуть оголошені додатково.
- Книжковий ярмарок відбудеться 16-19 вересня 2010 р. у Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17). Його учасники – понад 600 українських та іноземних видавництв книжок та періодичних видань, книготорговельні підприємства, друкарні, виробники електронних видань, програмного забезпечення, аудіо- та відеопродукції, ВНЗ, бібліотеки, громадські організації, літературні агенції, асоціації, культурні центри та фонди.
Спеціальний гість – Адріан Сливоцький (Adrian Slywotzky) – один з 50-ти найвпливовіших експертів менеджменту у світі. Віце-президент, член ради директорів «Mercer Management Consulting, Inc.» – компанії, яка спеціалізується на створенні ділових моделей, що сприяють постійному зростанню капіталу. Інші важливі гості будуть оголошені 1 серпня.
Урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Найкраща Книга Форуму видавців-2010» відбудеться 16 вересня. Місце проведення уточнюється. 
Програма заходів буде публікуватися на сайті по мірі її наповнення, остаточна версія – 1 вересня.
Кількість заходів – від 300 за 5 днів. 
Заходи Форуму і Літфесту проводяться в Палаці Мистецтв, Національному академічному українському драматичному театрі ім.. Марії Заньковецької, Духовному театрі «Воскресіння», Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса, обласній філармонії, в музеях, мистецьких галереях, бібліотеках, навчальних закладах, клубах, кав’ярнях, на вулицях.

Більше інформації на сайті www.bookforum.com.ua

 
 


15.08.2010
 


Коментарі: 1

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах