Фоторепортери зазнали нападів від Бйорк і Кріса Мартіна


Знову спалахнули сутички між музикантами та папараці.

13 січня відзначилася ісландка Бйорк (Bjork) , яка повторила свій скандальний вчинок дванадцятирічної давності, напавши на чергового репортера. Інцидент трапився в аеропорту Окленду, Нова Зеландія, куди 42-річна співачка прилетіла для участі у фесті Big Day Out.

Бйорк накинулася на фотографа The New Zealand Herald, коли він знімав, незважаючи на прохання не робити цього. Внаслідок чого Ґлен Джефрі обійшовся роздертою футболкою, неабияк розлютився й планує подати до суду на ексцентричну зірку: «Я зробив лише кілька знімків, три або чотири кадри, і вже йшов звідти, коли вона напала на мене ззаді. Здерши з мене футболку Бйорк впала на землю, хоч я її не чіпав, і навіть слова не промовив… Я не постраждав. Просто хочу нагадати, що закони поширюються на всіх. Цей випадок можна класифікувати як напад, і я хочу, щоб поліція цим зайнялася».

Бйорк відмовилась коментувати ситуацію.

Її вчинок певно сподобався солісту Coldplay Крісу Мартіну, відомого ще любов’ю лагодити труби у притулках для бездомних. Знахабнілий папараці перешкоджав пройти музикантові та його дружині, Ґвінет Пелтроу / Gwyneth Paltrow до їхнього автомобілю і Мартін, не довго думаючи, повалив бідолаху на землю й силою вирвав у фотографа його камеру.

За матеріалами: fdr.com.ua, Pitchfork


22.01.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах