3 листопада у Львові та 5-6 листопада у Києві відбудеться показ короткометражок "Французьке Rendezvous"



  

Фільми особисто представить франко-італійська сценаристка і режисер К'яра Мальта (Chiara Malta), яка також проведе свій творчий вечір та покаже підбірку власних фільмів 4 листопада у Львові та 5 листопада в Києві.
 
4 листопада о 17:00 К'яра проведе майстер-клас на тему "Розкриття власної ідентичності у створенні фільму" у Альтер Клубі (каб.001, Палац мистецтв, Львів), а 5 листопада всі охочі зможуть поспілкуватись з нею на її творчому вечорі у кінотеатрі "Жовтень" в Києві. 
 
К'яра Мальта займається режисурою з 2005 року і є авторкою багатьох короткометражних фільмів. Варто згадати, що фільм "Любов на трьох" увійшов у програму Міжнародного фестивалю Wiz-Art у 2011 році.  Зараз режисерка працює над своєю першою повнометражною стрічкою.
 
Приїзд К’яри Мальти відбувається за підтримки Посольства Франції в Україні та Французького Альянсу у Львові.
У програмі Французького Rendezvous шість фільмів. 
 
Різні за своєю проблематикою, - медитативні і символічні фільми К'яри Мальти, зворушлива історія про самотність і співчуття Бернара Тангі, любовні переживання та інтриги від Андре Кавайє, нищівна сатира на сучасну ситуацію у світі від Віанне Мервій та замальовка на тему подружніх ревнощів від Бібі Насері, - фільми з підбірки прекрасно демонструють французьку любов до життя і вміння самоіронізувати.
 
 
Програма вечора
   
КОРПОРАЦІЯ ЖІЛЯ 7' –  Віаннe Мервій 2009
Жіль – старий фермер з Труа де Об. Він чітко усвідомлює, що світ змінився і що його ферма вже більше не адаптована до потреб сучасного ринку. Старий Жіль переконаний, що майбутнє економіки лежить через китайський ринок. Після поїздки в Париж, він помічає, що китайці дуже люблять французьку столицю і купують усі види маркетингових продуктів. Щоб реанімувати своє виробництво, Жіль починає новий вид діяльності, спеціально розроблений для потреб китайського ринку: масове виробництво «парижан».
 
В ОЧІКУВАННІ ЖІНКИ 20' –  К’яра Мальта 2009
Мірей малює для Олівії оголену дівчину та собаку. Анна накладає макіяж. Прісцилла та Вірджинія роздягнуті. Міло знає все про жіночі ноги. Енні відчуває себе дуже невимушено з інструментами своєї роботи. Франсуаза читає карти. Крістіан ревнує. А я знімаю цей маленький театр. Я чекаю на тебе. 

 
 

ДРУГИЙ ПОРІГ 19' –  Лоїк Ніколоф  2010
Не погоджуючись нести жалобу за своїм минулим життям, П’єр  поринає у паралельний світ, переслідуваний німим чоловіком з блаженною посмішкою, якої він не може позбутися. Чи знайде він у собі сили перебороти власні страхи і подолати … другий поріг?
 
 
ІСТОРІЇ А 7' – Андре Кавайє 2010
Чоловік живе у квартирі жінки. Атмосфера трохи напружена, вона повідомляє, що йде від нього. Згодом приходить інша жінка…
 
 
Я  МОГЛА Б БУТИ ВАШОЮ БАБУСЕЮ 19' – Бернар Тангі 2010 (ЛИШЕ У ЛЬВОВІ)
Видатний адвокат виявляє, що бездомна румунська жінка дуже схожа на його бабусю. Одного разу вночі, він робить для неї картонну табличку з написом «Я могла б бути Вашою бабусею». Перехожі стають щедрішими. Інші бездомні вимагають від нього подібних знаків з написами. Скоро їхніх вимог стає надто багато…
 
 
ЛЮБОВ НА ТРЬОХ 13’  – К’яра Мальта Франція 2010 (ЛИШЕ У КИЄВІ)
Він поклав руку на мій великий живіт, а я кажу “Ти не хочеш спуститись з цієї
гори? Подивись, чи є ще щось в мене між ногами?” Він каже: “Скоро ти станеш
матір’ю”. Мені цікаво: де буде жінка?
  
 
РЕВНОЩІ 14' – Бібі Насері 2009
Знаючи про природу надзвичайних ревнощів по відношенню до своєї дружини Сильвії та навіть погоджуючись поговорити про це з психологом, Жерар не може втриматися від спокуси переслідування власної дружини. Бачачи, що його підозри підтвердилися, він сам вирішує помститися та позбавитись від коханця.
 

Тривалість сеансу 86 хв. Мова оригіналу // Українські субтитри

Тривалість сеансу 86 хв.
мова оригіналу//українські субтитри
Довідки за тел. 0635615722

Львів, Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17
3 листопада
час сенсів: 17:00, 19:00, 21:00

Київ, кінотеатр "Жовтень", вул. Костянтинівська, 26
5-6 листопада
час сеансів: 14:30, 18:05, 19:45

 

01.11.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах