21 грудня у Києві: короткий метр у найкоротший день року!


Кінець світу?! Приходьте до кінотеатру відсвяткувати найкоротший день року:  «КОРОТКЕ КІНО У НАЙКОРОТШИЙ ДЕНЬ РОКУ!»
 
Посольство Франції в Україні та Французький інститут в Україні запрошують вас переглянути чудові французькі короткометражні стрічки 21-го грудня о 19.00 у кінотеатрі «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19).
 
Французький інститут в Україні пропонує добірку короткометражних стрічок всіх жанрів та всіх часів: німі, звукові, аплікаційні, комедійні, документальні стрічки та ще багато інших цікавих фільмів, які передають усе розмаїття цього недооціненого кіножанру.
 
21 грудня – найкоротший день у році. Численні передбачення попереджають про кінець світу саме в цей день. Ми пропонуємо скептикам, авантюристам та кіноманам зібратися разом і змінити хід історії!
 
Короткий метр у Франції - ця кінематографічна форма поєднує в собі всі переваги повнометражного кіно у короткому часовому проміжку (до 60 хвилин). Це - простір для творчості, найрізноманітніших експериментів, який є трампліном для молодих талановитих режисерів у велике кіно (60%  режисерів короткго метру мають мнеше 40 років). У Франції щороку виходить більше 2500 короткометражних стрічок. 67% короткометражок мають тривалість меншу 20 хвилин, а Національний центр кінематографії (la CNC) фінансує  більше 50% виробництва французького короткого метру на різних стадіях роботи над фільмом, починаючи від зйомок і закінчуючи підтримкою у прокаті, зокрема, через такі проекти, як «Коротке кіно у найкоротший день року».
 
Подія створена спільно Агенством короткого метражу, Французьким інститутом, Національним центром кінематографії, Міністерством культури, Національним інститутом аудіо-візуальних мистецтв, Франс Телевізьйон, Dailymotion, France Bleu, та Télérama.
 
Показ французькою мовою з українськими субтитрами.
Тривалість: 100 хв.
У додатку – програма фільмів.

Єдиний тариф: 20 грн.
 

13.12.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах