Французькі ска-панки p.o.box відвідають 5 українських міст


Французькі ска-панки p.o.box (myspace.com/pobox) в рамках туру по східній Європі відвідають 5 українських міст.

p.o.box зібралися 2001 року і з того часу невпинно гастролюють по всьму світу. У Західній Європі вони виступають протягом цілого року, раз на рік стабільно відвідують країни Прибалтики, Росію і Україну, також мали тур у Канаді. Хлопці зізнаються, що для них немає різниці в якій країні грати – якщо хтось хоче побачити наш виступ, ми граємо.

До України вони приїзджають вже 4 рік поспіль, цьогорічний тур почнеться 17 липня у Чернівцях, потім відвідають літній панк фестиваль у Севастополі (19.07), Херсон (20.07) та Дніпропетровськ (21.07), а фінальний концерт в відбудеться у Києві 22 липня в клубі Барви.

Свої безперервні гастролі група пояснює просто – ми просто страшенно любимо те чим ми займаємось, любимо грати нашу музику, подорожувати знайомитись з новими людьми та розділяти з ними свою любов та музику.

Наразі група дискографія групи включає: демо альбом „Fartcore” (2001), спліт „We're all in gutter...” P.O.Box / Madskat (2003), ЕР Rock my reality (2004), та повноцінний альбом – „... And the Lipstick Traces” (2007), цьогорічний тур є підтримкою нового альбому "InBetweenTheLines", який вже записаний і чекає виходу.


Підготував Олександр Хаверчук


16.07.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах