У Києві пройде фестиваль сучасної та імпровізаційної музики «Free Fest»


II фестиваль сучасної та імпровізаційної музики «Free Fest» пройде з 12 по 14 листопада 2014 року в культурно-освітньому центрі «Майстер Клас».
 
Вже другий рік фестиваль «Free Fest» працює над створенням експериментального звукового простору в Україні. Мета фестивалю - представлення та демонстрація новітніх музичних проектів працюють у жанрі сучасної академічної та імпровізаційної музики. Фестиваль є принципово некомерційним і протистоїть таким явищам як масова культура, з одного боку, і консерватизму, з іншого боку. Учасники фестивалю налаштовані одну на хвилю - не догоджати сформованим смакам широкої публіки, а формувати їх, за допомогою розширення їх музичного кругозору. Фестиваль «Free Fest» прагне внести свій вклад у формування нового слухача - більш відкритого, різнобічно-розвинутого, здатного адекватно сприймати нові течії в мистецтві і музиці.
 
У першому фестивалі брали участь українські музиканти Марк Токар, Юрій Зморович, проект «Supremus», а також легенда білоруської імпровізаційної сцени, керівник колективу «Князь Мишкин» Леонід Нарушевич. За результатами проведення першого фестивалю «Free Fest» лейблом «Clinical Archives» був випущений альбом «Jam Out Of The Barrel» у складі тріо Дмитро Радзецький, Марк Токар, Леонід Нарушевич.
 
Особливостями програми фестивалю цього року, крім концертів, будуть лекції і бесіди, а також концерт-презентація першого в країні «Українського імпровізаційного оркестру». Триденний фестиваль надасть можливість безпосереднього спілкування з музикантами, композиторами, виконавцями з усієї України. Серед спеціальних гостей фестивалю будуть Юрій Яремчук, Олексій Фантаєв, Назгуль Шукаєва, Максим Трянов, Юрій Радзецький, Сергій Охрімчук та багато інших цікавих і талановитих українських музикантів.
 
12 листопада (малий зал «Майстер Класу»):
20:00 - Відкриття фестивалю: виступ проекту «Supremus» (free-jazz/fusion)
 
13 листопада (малий зал «Майстер Класу»):
18:00 - Виступ дуету Олексій Фантаєв (ударні), Олена Леонова (фортепіано)
19:30 - Лекція-бесіда Романа Рєпки про нову музику, за участі Юрія Яремчука (саксофон, Львів), ансамблю сучасної академічної музики «Sed Contra» (Київ)
 
14 листопада (великий зал «Майстер Класу»): 
20:00 - Закриття фестивалю: концерт-презентація першого «Українського імпровізаційного оркестру» (avant-garde/free-jazz)
 

Контакти організаторів:
Дмитро Радзецький
+38(066)820-16-48
dur_musik@mail.ru
facebook.com/dmitriyradzetckiy

31.10.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах