Дніпропетровський дарк-джаз колектив Gamardah Fungus приїжджає до Києва


6 червня, у суботу, в арт-просторі MEZZANINE відбудеться концерт гуртів Gamardah Fungus (Dark Jazz / Drone Ambient) та H.Soror (Dark Psycho, Psychedelic).
 
 
Gamardah Fungus - засновано у 2009 році в Дніпропетровську. Музична стилістика проекту варіюється від атмосферного дарк ембієнту та медитативного дроун до вузьких блюзово-сладжевих і дарк-джазових мотивів. 1 квітня у Лондоні на англійському лейблі Paradigms Recordings побачив світ сьомий диск дніпропетровського гурту під назвою Hidden By The Leaves.
 
«Гіпнотично-медитативні гітари, препаровані духові, модульні синтезатори і трохи польових записів» - так свій реліз характеризують засновники гурту Ігор Ялівець і Сергій Ягода. П’ять нових треків альбому продовжують напрямок експериментів з ambient, dark jazz і ритуальною музикою, який був окреслений на попередніх дисках. Кожний з цих треків присвячений певній конкретній літературній праці, філософському чи містичному трактату – книгам, які в різні періоди життя впливали на музикантів, формували світогляд і надавали натхнення жити і творити.
 

 
H.Soror - це суміш пульсуючого баса, пронизливого саксофона, мелодійних барабанів і відчуженого вокалу десь на фоні. Похмурі мінливі рифи, ритми і розміри.
 
Початок о 20:00
 
MEZZANINE 
(вул. Нижньоюрківська 31)
 
КВИТКИ:
54 грн. - передпродаж 
2event.com/events/304790
75 грн. - у день концерту

01.06.2015
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах