Музичне видання Gigwise назвало найкращу обкладинку альбому 2008 року


Попри те, що 2008-й рік тільки розпочався, видання Gigwise назвало найкращу обкладинку альбому. На думку музичного сайту, нею стане художня робота диску Себастьяна Тельєра (Sebastien Tellier) – Sexuality.

Музикант, відомий своїм ретро-стилем у музиці, готує до релізу платівку, обкладинку якої прикрашає оголене жіноче тіло, у верхній частині якого намальований вершник на чорному коні (мабуть, Себастьян Тельєр власною персоною ).

Вихід Sexuality заплановано на 25 лютого і, за інформацією з прес-релізу, Тельєр обіцяє подарувати поціновувачам якісної мелодійної електроніки «справжній діамант», який здивує не одного меломана.

Продюсером платівки, яка складатиметься з 11-ох треків-роздумів про кохання, став Ґай-Мануель де Гомем-Крісто (Guy-Manuel de Homem-Christo) з Daft Punk.

Sebastien Tellier – французький співак, сонґрайтер та мультиінструменталіст. Свій перший альбом, The Incredible Truth, видав у 2001-му році, після чого вирушив у спільне турне зі знаною командою Air. Трек Fantino з диску The Incredible Truth потрапив у саундтрек фільму Софії Копполи – Труднощі Перекладу. Наступний і останній на цей момент альбом виконавця, Politics, вийшов у 2005-му році.

Також пропонуємо вам ознайомитися із найкращими та найгіршими обкладинками всіх часів за версією Gigwise.

За матеріалами: fdr.com.ua


02.02.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах