Майкл Джира зіграє в Одесі 24 березня


 
Вже за тиждень вперше до Одеси, з єдиним концертом в Україні, приїздить американець Майкл Джира (Michael Gira), здебільшого знаний як засновник та незмінний лідер формації SWANS. Перед публікою музикант постане у амплуа класичного автора-виконавця, озброївшись виключно акустичною гітарою.
 
Допоки поціновувачі надгучного масивного звуку чекають на свіжу платівку Лебедів, котра виходить цьогоріч, їх шестидесятирічний очільник вирушив у європейський тур. Судячи із останніх сетлістів, наступного понеділка слухач матиме виняткову нагоду скласти достатнє враження щодо творчого доробку артиста: сьогодні Джира виконує як пісні Swans, вибрані з різних віх їхньої строкатої дискографії (від перших напівакустичних намагань на Children of God до останніх осяянь з The Seer), так і композиції альт-кантрі гурту The Angels of Light, яким він керував минулої декади. 
 
Якщо музика основного проекту Майкла Джири продовжує нагадувати театр жорстокості, на сцені якого не вщухає стихійна боротьба протилежностей у прагненні до єдності на межі розпаду, то його сольні виступи можуть здатися нервом такої боротьби, на котру автора надихають імена типу Гаулін Вулфа, Боба Ділана чи Ніни Сімон. Можливо саме так варто звучати американському фолкові сьогодні, переживши гниття контркультури та індустріальний садомазохізм.
  

  
Клуб-ресторан «Bernardazzi» (вул. Буніна, 15, Одеса)
Квитки на вході - 300 грн.

17.03.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах