З 11 по 27 серпня у Мистецькому Арсеналі пройде виставка «Гніздо Альбатроса»


ГНІЗДО АЛЬБАТРОСА

Виставка «ГНІЗДО АЛЬБАТРОСА» – це кураторський проект Адама Нанкервісав рамках фестивалю ГОГОЛЬFEST 2009, в якому він досліджуватиме переломи і злами в межах щойно розірваного, екзальтованого, зруйнованого і відбудованого стану в контексті перебігу глобального духу часу. Тут ми побачимо Орфея, що повертає свій погляд назад і знайдемо свідчення минулого теперішнього і минулого майбутнього.

Виставка «ГНІЗДО АЛЬБАТРОСА» – це дослідження духовних, політичних, фінансових, територіальних зсувів, відчаю від втраченого і принади знайденого.

В рамках проекту буде створено башту подібну до гнізда альбатроса та органічну за своєю природою. "Гніздо" буде автономною відкритою структурою, побудованою в межах однієї з двох палат (по 1500 кв.м. кожна) Мистецького Арсеналу.

Куратор запрошує митців затопити башту насиченим діалогом, що прагне заповнити простір Арсеналу. Немов альбатрос, він збере в своєму “гнізді” – яке являє собою своєрідний провідник крізь простір – роботи художників зі всього світу.

Парадигма експозиції – мультидисциплінарна (скульптура і живопис, відео і звукові інсталяції, перформенси та інше) і об'єднає в собі розірваний хор багаточисельних діалогів.

Особливістю проекту стане “work in progress” – кураторський метод, що передбачає постійну зміну і удосконалення експозиції в процесі її створення, з можливістю участі в ній художників як до, так і після відкриття виставки. Тож, художники запрошуються втрутитись в межі надбудови і поза них – в простір склепінчастих держав Арсеналу.

Згодом ви зможете подивитися відео-тур по приміщенню Мистецького Арсеналу на сайті фестивалю: www.gogolfest.org.ua28.07.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах