Наступного року виходить дебютний альбом фронтмена Sigur Rós


Jon Thor Birgisson

Фронтмен Sigur Rós Йонсі (Jon Thor Birgisson) випускає свій дебютний альбом «Go» 22-го березня 2010 р. Продюсером диску став Пітер Катіс (Peter Katis), який раніше співпрацював із такими гуртами як The National та Interpol.

Протягом 10 останніх років Йонсі трудився, не покладаючи рук, у своїй кухні, спальні чи вітальні, створючи іншу музику, крім тієї, що входила до Sigur Rós. Перша збірка таких пісень вийшла минулого року, тоді Йонсі закінчив «Riceboy Sleeps», інструментальний альбом, який існував просто як саундтрек до візуальних робіт, створених ним та Алексом Сомерсом. Пізніше він заговорив про запис спокійного акустичного альбому, але після участі інших музикантів, він вийшов не зовсім таким.

Композитор Ніко Малі (Nico Muhly) займався аранжуванням усіх пісень, додавши струнні, духові та дерев’яні духові інструменти, які грайливо звучать поряд з незвичною грою на піаніно. Крім того, у цій музичній суміші взяв участь геній перкусії Самулі Космінен (Samuli Kosminen) (учасник фінського гурту Edea - прим. перекладача), в результаті чого виходить звуковий пейзаж, який мало схожий на те, що можна зустріти сьогодні, який вибухає із колонок щирою радістю і дивує. У «Go» повірняно широко використовується голос, який ніколи раніше не звучав так вражаюче, всеохоплююче та тепло, а ще більшість пісень виконуються англійською мовою.

«Уся робота, що стосувалася цього альбому, робилася, покладючись на відчуття, а не точні інструкції. Назви (і альбому теж) з’явилися за годину перед тим, як новини про випуск запису з’явилися у блогах, досі немає ідеї обкладинки альбому, а ще, Йонсі вже у літаку в Нью-Йорк, де він зробить головний запис, а ми досі не вирішили які версії пісень будуть використані. Це ніби сидиш на краєчку стільця, це хвилює та заражає. Але можна здогадатися, що Йонсі планує щось створити особливе». - Джон Бест, менеджер, 7 грудня 2009 р.

Йонсі збирається презентувати ці пісні у великому турне у 2010 р. Слідкуйте за деталями на www.jonsi.com

Трекліст:
go do
animal arithmetic
tornado
boy lilikoi послухати
sinking friendships
kolnidur
grow till tall
around us
hengilasЗа матеріалами: www.sigur-ros.co.uk

Підготувала Іванна Черуха


08.12.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах