Godspeed You! Black Emperor більше ніколи не зберуться разом (?)


Про це 8 лютого в інтерв'ю журналу Drowned in Sound заявив фронтмен і головний ідеолог канадського пост-рок гурту Godspeed You! Black Emperor Ефрім Менук / Efrim Menuck. Основна названа ним причина – війна в Іраку.

"Під час нашого останнього турне Америкою, яке Godspeed You! Black Emperor присвятило війні в Іраку, ми намагалися достукатися до людей зі сцени, звернути їх увагу до чогось справді важливого. Але зв'язок був абсолютно одностороннім – ми не отримували відповіді. Спочатку мене надихало бажання це змінити, але тепер я бачу, що це неможливо".

Манук сказав, що більше не має бажання виступати в ролі своєрідного провідника: "Я хочу звичайним пасажиром проїхатись на передньому сидінні автомобіля, просто їхати і не вказувати нікому дорогу.

Ці слова розійшлися усім світом як заява про припинення існування Godspeed You! Black Emperor. Проте вже 11 лютого сайт Pitchfork береться спростовувати цю інформацію: цитати на The Drowned in Sound трактовані помилково і війна в Іраку не є причиною того, що гурт припинив свою діяльність. Там також висловили сподівання, що Godspeed You! Black Emperor і далі залишаються на "невизначеній лінії" з можливістю колись повернутись до спільної роботи.

Приємною новиною є те, що 25 березня вийде альбом гурту Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra & Tra-La-La-Band в якому беруть участь 3 музиканти з Godspeed You! Black Emperor.

Godspeed You! Black Emperor розпочали свою діяльність в Монреалі, Канада у 1994 році. За цей час записали три альбоми і один EP. Починаючи з 2002 року учасники гурту розпорошились на безліч інших проектів (Silver Mount Zion, Hrsta, Black Ox Orkestar, Bakunin's Bum, Valley of the Giants та ін.). Проте вони іноді збирались разом, щоб обговорити питання про продовження концертної діяльності Godspeed You! Black Emperor й тому спростовували будь-які заяви про розпад гурту.


Тарас Хімчак
фото: Eva Vermandel

14.02.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах