Google Art Project - віртуальний тур у 17 музеїв світу


Компанія Google запустила онлайн-проект, який дозволяє будь-якому охочому побувати на віртуальній екскурсії у 17 музеях світу.

Проект працює аналогічно до сервісу Google Street View. Проте, на відміну від останнього, в Google Art Project також доступна можливість розглядати ті чи інші картини у високій якості. Всього таких картин більш як тисяча.
 
По одній картині з кожного музею сфотографовано в дуже високій якості (7 мільярдів пікселів). Отож на них можна побачити такі деталі, які неможливо помітити неозброєним оком при звичайних відвідинах музею. Серед таких картин, наприклад, "Спальня" і "Зоряна ніч" Ван Гога, "У консерваторії" Мане, "Народження Венери" Боттічеллі та інші.
 
На даний момент Google Art Project охоплює Музей сучасного мистецтва у Нью-Йорку, Третьяковську галерею, Версаль, Центр мистецтв королеви Софії в Мадриді, Національну галерею в Лондоні, Ермітаж, Музей Ван Гога в Амстердамі та інші знамениті музеї світу.
 
Крім самих картин, на сайті проекту можна прочитати їхній опис, а також дізнатися інформацію про художника. "Ми сподіваємося, що наша робота надихне людей, де б вони не жили, і пробудить або зміцнить у них любов до мистецтва", - заявив представник Google Нельсон Маттос.
 


За матеріалами: Лента.Ру 


03.02.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах