Google видаляє блоги з музичними файлами без попередження


Недавно в пресі з’явилися звинувачення на адресу Google із боку користувачів блог-платформи інтернет-гіганта, повідомляє L.A. Weekly. За їхніми словами, адміністратори Google без усякого попередження видаляють пости, що містять музичні твори, захищені авторськими правами.

У недавньому минулому Google мав звичку заздалегідь висилати попередження про свої наміри видаляти подібні матеріали. Тепер же цілі архіви пачками зникають із Google Blogger. Причому в основній масі блогери не мають ніяких піратських намірів. "Адміни Blogger порушують і мої авторські права, – заявив один із потерпілих. – Я багато трудився, щоб написати всі ці пости. І тепер видалено цілі каталоги, сила-силенна лінків будуть вести в нікуди".

"Коли нам повідомляють, що зміст блогу може порушити наші правила користування сервісом, включаючи порушення авторських прав, ми діємо дуже швидко – переглядаємо і можемо видалити", – безапеляційно заявив представник Google, додавши, що ніде не сказано про те, що вони мають попереджати блогерів про видалення постів.

Джерело: music.djuice.com.ua


18.02.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах