У Львів завітає британський мультимедіа-митець Gray Dawn


29 червня у Львів завітає британський мультимедіа-митець Gray Dawn, який покаже свій короткометражний фільм «Батьківщина», зроблений на основі творчості Олександра Довженка, і виконає аудіо-візуальний перформанс.
 
ПРО ВИКОНАВЦЯ
Gray Dawn (Джеймс Лихи, UK) — ірландський мультимедіа митець і композитор, який наразі здобуває магістерську освіту з образотворчого мистецтва в Goldsmiths College, University of London. Джеймс залучений до багатьох музичних проектів, найцікавіші з яких — його сольні роботи, Gray Dawn and Strawberry Complexity, які існують під рекорд-лейблом Defunc Art.
 
ПРО ФІЛЬМ
Фільм «Батьківщина» натхненний зростанням націоналізму в UK в 2012 році. Дії фільму відбуваються під час ірланської громадянської війни. Фільм провокативно співставляє українську культуру та ірландський фольклор та історію, щоб відкрити міжнародне значення націоналізму. Цей короткометражний фільм змонтований з трилогії Довженка «Звенигора», «Арсенал» і «Земля», і має оригінальний саундтрек, виконаний на мандоліні, піаніно та лептопі. 
 
ПРО ПЕРФОРМАНС
П є аудіовізуальним перформансом з використанням живої відеообробки німого фільму «Аеліта» радянського режисера Якова Протазанова і живої електронної музики. Перформанс був виконаний в Римі на фестивалі LPM 2013 та в Лондоні на різних подіях. Демо-версія П доступна для перегляду тут: https://soundcloud.com/gray-dawn/sets/pi і фрагмент з виступу в Римі тут:
 

 
29 червня 19:00
Музей ідей, Бернарден Ґарден
Вхід вільний!

27.06.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах