"Оскар" пророкують гітаристові Radiohead Джонні Ґрінвуду


Одним з найбільш імовірних претендентів на отримання головної кінематографічної премії "Оскар" в нинішньому році названо Джонні Грінвуд - гітариста британської групи Radiohead.

Музикантові пророкують премію американської академії кіномистецтва за саундтрек до фільму Пола Томаса Андерсона "There Will Be Blood".

З чуток, музика до картини вразила відомих голлівудських критиків, які і висунули Грінвуда в претенденти на премію.

"Місцями музика звучить зловісно і її важко слухати, але Голлівуду вона сподобалося. Думаю, золота статуетка відправиться до Оксфорду", - заявив один з наближених до оргкомітету "Оскара".

Нагадаємо, що вихід на екрани фільму "There Will Be Blood", головну роль в якому зіграв Денієл Дей-Льюіс, запланований на 26 грудня. Музичний супровід до картини буде виданий окремим релізом. Платівка побачить світ 18 грудня. Церемонія вручення "Оскара" відбудеться 24 лютого 2008 року в Голлівуді.

Раніше повідомлялося, що список фільмів-претендентів, з якого до січня 2008 року виберуть п'ять номінантів, оголосив президент кіноакадемії Сід Геніс 18 жовтня 2007 року. Вперше свої картини висунули Азербайджан і Ірландія. Всього ж на розгляд кіноакадеміків запропонована рекордна кількість іноземних картин 2007 року.

Великі шанси отримати номінацію Оскар у румунської картини, лауреата фестивалю в Каннах - 2007, "Чотири місяці, три тижні і два дні" режисера Крістіана Мунгіу, яка отримала 2007 року головний приз 60-го кінофестивалю в Каннах.


20.11.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах