Godspeed You! Black Emperor оголосили про вихід нового альбому (відео) 
Канадські пост-рокери Godspeed You! Black Emperor оголосили про вихід нового альбому, ‘ALLELUJAH! DON’T BEND! ASCEND!.

 
Їхній перший реліз за останнє десятиліття. Останній альбом до цього - Yanqui U.X.O вийшов у 2002 році.
 
Альбом буде випущено 16 жовтня цього року через лейбл Constellation Records, хоча нібито гурт в даний час продає копії на гастролях по США, в яких перебуватиме до 15-го жовтня.

До альбому увійшли лише чотири пісні, але нехай це не вводить вас в оману, два треки на 20 хвилин кожний. Загальна тривалість усього альбому 53 хвилини.

 
Гурт ніколи не переймався стандартними примудростями індустрії, реліз "Yanqui" було здійснено без жодної реклами чи активності в пресі, без макретингового плану, без крос-промоушену чи ставки на бренд, він поширювався по "сарафанному радіо" пристрасних та відданих шанувальників, заряджений звуковими баченнями гурту і відданістю безпосередній та чистій музичній комунікації. Припустити, що такі прості принципи та цілі буде значно важче підтримувати та впроваджувати десятиліттям пізніше - явне применшення. Для всього наповнення та його відсутності - для всього змісту - нашого поточного культурного моменту, сама ідея оминання відблисків впливу чи уважного просування в медійних колах та управління ідентичністю здається марною. Тим не менш, Godspeed якраз і намагається усе це застосувати. Гурт хоче, щоб люди цікавилися цим новим альбомом, не розказуючи людям, що вони мають це робити. Хоче, щоб люди пережили на собі ці коливання невідомих та непередбачуваних трансмісій, добре розуміючи, що в наші дні ризики анти-стратегії стають стратегією, відсутність маркетингу є його протилежністю, а глибоко вкорінені принципи, що є для них фундаментальними для здоров'я, мабуть варто просто пошукати за іншою фомою прихованості.
  
Godspeed You! Black Emperor - ALLELUJAH! DON'T BEND! ASCEND!

Mladic
Their Helicopters' Sing
We Drift Like Worried Fire
Strung Like Lights at Thee Printemps Erable
 
 

 


03.10.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах