Другий фестиваль електронної музики Гамселить! відбудеться у Тернополі 12-14 квітня


На відвідувачів чекає триденне свято танців, шуму та грюкоту за участі передових українських музикантів. Серед учасників фестивалю виступлять фронт-музиканти та засновники лейблу "Kvitnu" Kotra та Zavoloka, засновиник лейблу "Quasi Pop" Edward Sol, тернопілька експериментальна формація ZSUF та інші.  
 
На фестивалі буде діяти арт-ярмарок від лейблу Taqueot та виставка українського музичного дизайну music design in UA під кураторством Олександра Хаверчука.
 
ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

12 квітня, Коза Бар

(бульвар Шевченка, 23) 22:00 – 4:00

Dubdelight
Golets
Kotra (dj-set)
Loki Lander
Vatra On Datra
Zavtra
відеопідтримка: Friki
 
вхід – 30 гривень.
  

13 квітня, ґалерея Бункермуз

(бульвар Шевченка, 1)
21:00 – 3:00
 
Edward Sol
Kotra
Mokri Dereva
Motoblok
Zavoloka
ZSUF
відеопітримка: Restart VJs
а також:
DIY-ярмарок від лейблу Taqueot.
Виставка українського музичного дизайну (упорядник – О.Хаверчук).
 
вхід – 30 гривень.
 

14 квітня, промзона

(* – місце проведення та умови буде оголошено додатково) 13:00 – 17:00
 
Subprodukt
джем-сейшн
термос-паті
мангал-свавілля
вхід – 20 гривень.
 
Абонемент на три дні фестивалю, вартістю 50 гривень, запитуйте в барі Коза.
Гості з инших міст можуть зарезервувати абонементи електронною поштою – pincet.promo [at] gmail.com
 
Трохи про учасників фестивалю:

 

 
Kotra - це головний мистецький проєкт Дмитра Федоренка, який є засновником видавництва Kvitnu та куратором фестивалю Kvitnu Fest. Радикальний музикант та промовтер експериментальної музики в Україні. Конструює, записує та виступає зі своєю жорсткою та абстрактною музикою протягом останніх 15ти років.
 
 

  
Edward Sol - професійний звукорежисер, а також композитор, саунд-дизайнер та видавець. Власне, музика, тяжіє до традиційної для авангарду 50-60-х техніки «аудіо-колажу», але з відчутним індустріальним» присмаком, коли естетика «musique concrete» і «tape music» часто обертається на динамічні звукові полотна, близькі до noise і powerdrone. В технічному сенсі Edward найчастіше працює з плівками та аналоговою електронікою. Роботи Edward Sol видаються на грамплатівках, касетах та CD у США, Великобританії, Європі, Росії та Україні. В різні часи співпрацював у студійних проєктах та на сцені з такими музикантами, як Anla Courtis (Aргентина), Aaron Dilloway (США), Maurizio Bianchi (Італія), Sindre Bjerga, Lasse Marhaug (Норвегія), Jorge Castro (Пуерто Ріко) тощо. Також є власником незалежного лейблу Quasi Pop, чия діяльність присвячена сучасній експериментальній музиці.
  
 

 
Zavoloka - саунд артист, композитор та дизайнер з Києва. Гедлайнер лейблу Kvitnu, одна з найвідоміших артисток електронної сцени України та Східної Европи. Співпрацювала з такими музикантами як Kotra (UA), Mark Clifford (UK), Agf (DE), була спеціяльним гостем на аудіо-візуальних виступах Aphex Twin (UK), регулярно коляборує та виступає наживо з португальською відео-мисткинею Laetitia Morais (PT). Zavoloka є головним дизайнером видавництва Kvitnu, релізи якого отримали нагороди у трьох категоріях Qwartz Electronic Music Awards 2011 року.
У 2005 році Zavoloka була відмічена на фестивалі Prix Ars Electronica за її альбом "Plavyna". У 2007 році часопис The Wire присвятив окрему статтю музиці Заволоки.
 


  

ZSUF існує з весни 2001 року. Музичні експерименти та інтереси ZSUF простягаються від індастріелу і нойзу до психоделії і різноманітної експериментальної електроніки, з активним залученням відео-арту, різноманітних перфоменсів, гепенінігів та інсталяцій. Гурт ZSUF учасник фестивалів "Рейвах", "Некрополіс", "Шешори", "Kvitnu", "JPEG" та інших.  Вибрані альбоми ZSUF – "Гамселить" (2002), "На Ялті" (2002), "Тіні забутих предків" (2003), "The Best Of Your Primitive Flavor" (2004), "Глухі прозріють" (2005), "Pornono" (2006), "Volt" (2008).


Зустрічі в соціалках:
FACEBOOK | VK


 

07.04.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах