Гурт My Bloody Valentine, повертаючись на сцену, готується випустити альбом a la Radiohead


Ірландський гурт, один з найвідоміших у напрямку shoegaze, відновлення своєї діяльності вирішив позначити модним зараз кроком. І новий альбом, третій за рахунком студійник, викласти в мережу для скачування - так само, як це у жовтні вчинила британська група Radiohead. Як Том Йорк і компанія, My Bloody Valentine передбачають і вдання "матеріального" альбому - із більшою кількістю треків і графіки. Втім, стверджують менеджери гурту, навряд чи за викладений в інтернеті запис бажаючі зможуть платити, скільки забажають - як це зробили "радіоголови".

Нагадаємо, My Bloody Valentine стали відомою командою після випуску в 1991 році альбому Loveless. Його схвально сприйняла публіка, а критики то й взагалі розтанули від радості. В Pitchfork Media Loveless у 1999 році назвали найкращим альбомом 90-х.У 2003, при перегляді рейтингу, доробок My Bloody Valentine посуновся на одну сходинку вниз, звільнивши місце OK Computer від Radiohead.

Стосовно звучання і новацій у новому альбомі, музиканти секретів не розкривають. Хоча обіцяють несподіванки - які публіка почує вже під час живих виступів у наступному році.

Антон Семиженко


26.11.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах