ГИЧ Оркестр вирушить у квітневий тур Україною 
ГИЧ Оркестр зі Львова співає пісні несправедливо призабутих українських поетів й активно переосмислює народну творчість. Гурт шанує традицію, але при цьому його музика народжується у радості експерименту. Зрештою, саме слово «гич» і є вигуком радості й захоплення.
 
Десь глибоко-глибоко, у музиці ГИЧів  можна розпізнати і відчути не тільки українську мелодику, а й великий діапазон європейського і світового музичного шифру: тут тобі і Монпарнас, і Техас, а часом навіть Каракас. Головне — вони розуміють те, що йдуть правильним шляхом, вписуючи надбання різних народів в українські реалії.
 
І дуже добре що вони вродили саме півальбома, адже хороше ліпше подавати маленькими порціями. На концертах ГИЧі грають більше 20 треків, і після цього страшно подумати, що ж буде коли колектив досягне 10-річного чи то пак якогось іншого ювілею? Реліз — навпаки, чудова нагода відчути гурт не тільки як потужну саундсистему, а й насолодитись вдалим поєднанням повільного і швидкого.
 
Глибока поезія і романтичність творів ГИЧів — ще один невід’ємний компонент релізу «Півальбома». Невідомо, що керує більше — текст чи мелодія, але зрозуміло, що другорядного в їх творчості нема. Вони не бояться експериментувати з цікавими формами. 
 
Тому сподіваємось, що після «Півальбома» руйнуватимуться стіни, зникатимуть бар’єри і будуватимуться нові мости. А цей диск, мов зерно, проросте у молоді кущі, які згодом стануть великими крислатими дубами. Птиці будуватимуть гніздечка, звірі ховатимуться від сонця, а ми з Вами будемо слухати ГИЧ Оркестр і тішитись. 
 
До речі, саме ГИЧі відкриватимуть цьогорічний фестиваль АртПоле. Разом з оркестром по Дністру до Унежа вирушить одна з фестивальних сцен. Мандрівка починається! Подробиці — на www.artpole.org.v
 
ГИЧ ОРКЕСТР — ПІВАЛЬБОМА. ПІВСЕРЦЯ
український тур з новим релізом
 
11/04 — Луцьк, клуб «Майдан» 
12/04 — Коломия, рок-кафе «Катрін» 
13/04 — Київ, Prostir (біля книгарні «Наш Формат»)
14/04 — Полтава, пивниця «Сто доріг» 
16/04 — Харків, арт-клуб «Корова» 
17/04 — Донецьк, Gung'Ю'бazz Bar 
18/04 — Дніпропетровськ, арт-центр «Квартира» 
19/04 — Одеса, арт-клуб «Шкаф» 
20/04 — Вінниця, палац мистецтв «Зoря» 
25/04 — Чернівці, клуб Public 
 

25.03.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах