У Києві відкриється виставка молодих художників "КПІ. Іду на Ви" 

Ініціативна спілка молодих художників-графіків презентує нову виставку, присвячену університету, вихідцями якого вони є. Що приходить вам в голову, коли ви чуєте про художню експозицію присвячену КПІ? Вони покажуть вам щось інше.
 
Назва виставки не випадкова. Святослав Ігоревич, полководець Древньої Русі, перед своїм наступом, кидав ворогам відкритий виклик, відправляючи гінця з коротким посланням «Йду на ви». «Іду на ви» - посилання на вище згаданий історичний факт, оскільки про КПІ склалася низка сталих стереотипів, асоціацій, міфів, і ми хочемо піти проти них, подивитись глибше (ширше, вище, ближче). На виставці будуть представлені художні об’єкти, виконані в різних стилях і техніках, об’єднує, які одна тема. КПІ.
 
За словами організаторів, вони - "це об'єднання молодих художників, які прагнуть максимально про себе заявити. У кожного з нас в голові вирує безліч нестандартних рішень, ідей та концепцій. Працюємо у різноманітніх техніках, розвиваємось всебічно і ні перед чим не зупиняємось. А разом ми намагаємось втілити це все у життя та донести до глядача."
 
Виставка "КПІ. Іду на Ви" не є першим кроком, зробленим цими молодими художниками. У листопаді минулого року вони представили виставку авторських календарів, на якій хотіли показати, що календар - це не тільки набір фотографій, непримітна календарна сітка та підібраний до цього всього шрифт. Календар - це може бути стильно, нестандартно та цікаво.

  


 

Відкриття виставки 18 березня о 19:00
НТУУ "КПІ", проспект Перемоги, 37
Виставка триватиме до 29 березня 2013.


15.03.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах