iForward Russia! беруть безстроковий тайм-аут і хочуть випробувати сили в інших починаннях


Буквально через кілька місяців після випуску нового альбому "Life Processes" музиканти британського інді-рок колективу з дивною назвою iForward Russia!, котра в оригіналі відображається лжекирилицею, – ?FФЯWДЯD, RUSSIД!, оголосили про тривалу перерву в творчості. Вона почнеться 17 жовтня після концерту в рідному англійському місті Лідсі і закінчиться невідомо коли. Причина цієї чи то паузи, чи то уходу зі сцени – незадоволеність власною творчістю і відсутність натхнення.

"Ми вирішили зробити перерву... На те є маса причин, – виправдовуються музиканти, які не називають пісні, а тільки присвоюють їм номери в альбомах. – Ідея вирушити в черговий гастрольний тур за відсутності свіжого матеріалу не викликає ентузіазму ні в кого з нас. А до створення чогось нового ми поки не готові".

Поки учасники гурту хочуть спробувати себе на іншій ниві: барабанщиця Кейті Ніколлс (Katie Nicholls) продовжить навчання, вокаліст Том Вудхед (Tom Woodhead) – присвятить себе продюсуванню молодих виконавців. Може, воно й на краще – вчасно піти. А може, все ж таки треба було давати пісням нормальні назви і не морочитися з лжекирилицею. Глядиш, люди б запам'ятали і частіше в чартах голосували.

Джерело: music.djuice.com.ua


19.08.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах