Сценарій фільму "Безславні покидьки" Тарантіно з'явився в Інтернеті


Inglorious Bastard

"Фінальний варіант" сценарію фільму "Безславні покидьки" (Inglorious Bastards), написаного рукою самого Квентіна Тарантіно, викладений в інтернеті. Текст, що складається з 167 сторінок і містить всі авторські позначки, а також всі граматичні і орфографічні помилки режисера потрапив до рук критиків.

Ті у свою чергу не змусили кінолюбителів довго чекати на свої відгуки. Практично відразу всі лідери світової індустрії кіно відгукнулися на таємничу провокацію або ж маркетинговий хід творців картини.

Зокрема, німецькі критики, припустили, що Тарантіно, знімаючий ремейк італійського військового бойовика 1977 року, додасть до фільму "нацистського варварства" і отримає абсолютно "непередбачуваний результат".

Англійські кінознавці схиляються до думки, що новий фільм режисера "навіть за мірками Тарантіно" ряснітиме кровожерними натуралістичними сценами, де у всіх деталях творці покажуть жахи війни. Серед моментів, що особливо запам'яталися відзначено сцени вбивства нацистського офіцера пострілом в статеві органи і зняття шкіри з увязнених концтабору як "шкірки з банана".

На думку німецького видання Süddeutsche Zeitung, черговим фільмом Тарантіно є суміш "поп-культури, нацистської Німеччини і Голокосту". Критики пишуть, що очевидна спроба творця "Кримінального чтива" "переплюнути" Тома Круза з його "Валькірією" навряд чи увінчається успіхом.

Нагадаємо, що фільм "Валькірія" розповідає про невдалий замах на Адольфа Гітлера групою вищих офіцерів рейху 20 липня 1944 року. Круз грає роль керівника змови - графа Клауса фон Штауффенберга, що викликало в Німеччині негативне ставлення із-за приналежності знаменитого актора до секти сайентологов. Особливо заперечував проти Круза в цій ролі син страченого графа, Бертольд фон Штауффенберг.

Зйомки фільму "Безславні покидьки" почнуться вже 13 жовтня в Німеччині і, на думку творців, перетворяться на "дев'ятимісячний марафон", оскільки прем'єра фільму винна відбудуться на фестивалі Каннах вже в травні 2009 року.

Головну роль лейтенанта Альдо Рейну виконає Бред Пітт. Переговори про участь в проекті з режисером ведуть також актори Саймон Пегг, який повинен зіграти британського лейтенанта, і Девід Крамхолц, якого Тарантіно готує на роль одного з восьми членів команди Пітта. Відомо, що у фільмі, можливо, братиме участь і актриса Настасья Кінскі.

Фільм "Безславні покидьки" розповідає історію групи солдатів, що транспортуються у в'язницю за різну провину. Коли німецьке бомбардування знищує конвой, увязнені біжать, сподіваючись сховатися в нейтральній Швейцарії. Але по шляху їх наймає французький Опір, щоб ті пробралися в тил ворога і викрали боєголовку.

Ідея зняти "Безславних покидьки" народилася у Тарантіно давно. Протягом чотирьох років, що пройшли між виходом "Джекі Браун" в 1997 році і початком зйомок "Вбити Біла", Тарантіно працював над сценарієм майбутнього фільму про війну. Проте тоді картина про помсту в головній ролі з Умою Турман повністю захопила режисера, і робота над сценарієм "Покидьків" була перервана.

Нагадаємо також, що на початку року Квентін Тарантіно отримав почесну нагороду кінофестивалю незалежного кіно "Sundance", який пройшов в Парк-Сіті, штат Юта. Почесний приз Ray-ban Visionary Award Тарантіно отримав з рук режисера Денніса Хоппера. Нагороду Ray-ban присуджено Тарантіно за оригінальні ідеї та творчі досягнення в кінематографі.За матеріалами: Newsru.ua, nymag.com/daily/entertainment/


16.08.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах