Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день театру


Міжнародний день театру

Міжнародний день театру відзначається 27 березня з 1962 року. Він був заснований у Відні на IX конгресі Міжнародного інституту театру (МІТ) при ЮНЕСКО.

Свято стало традицією. Цього дня даються найкращі спектаклі, до нього приурочуються прем'єри. Міжнародний день театру - не тільки професійне свято майстрів сцени, це свято мільйонів глядачів.

Діяльність МІТ, згідно з її статутом, має бути направлена на "зміцнення миру і дружби між народами, на розширення творчої співпраці всіх діячів світу". При цьому зв'язок між театрами за допомогою МІТ зводиться в основному до обміну інформацією про нові постановки.

Цього дня київські театри пропонують багатий вибір спектаклів: Київський театр юного глядача на Липках запрошує подивитися спектакль "Ярмарковий гармидер" за п'єсою Яна і Ірини Златопольських, побудований на традиціях народного бурлеску. Київський державний академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра пропонує постановку Едуарда Митницького за романом Льва Толстого "Анна Кареніна". У Київському академічному театрі оперети відбудеться прем'єра оперети "Містер Ікс" Імре Кальмана. Феєрична трагедія за п'єсою "Антигона" Жана Ануя під назвою "Задоволені собою" пройде в муніципальному театрі "Київ".

За матеріалами: Newsru.ua


27.03.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах