Фільм Into the Wild став фаворитом американських телекритиків


До дикої природиСтрічка До дикої природи / Into the Wild режисера Шона Пенна, одержала сім номінацій на премію Critics Choice award, включаючи номінацію на кращий фільм року, Асоціації телевізійних кінокритиків / Broadcast Film Critics Association, яка включає в себе понад 200 членів у США та Канаді.

Телевізійні кінокритики також номінували Шона Пенна на кращого режисера, а Еміля Херша, який виконує в стрічці роль Кристофера Маккендлісса, на кращого актора року.

Премія телевізійних кінокритиків, що буде вручена 7 січня, є однією з найбільш точних в плані пророкування фаворитів премії Оскар. У 2006 році, картина Мартіна Скорсезе Відступники, названа телевізійними кінокритиками кращим фільмом року, була визнана кращою й американською кіноакадемією.

Фільм Джуно / Juno канадського режисера Джейсона Рейтмана / Jason Reitman одержав шість номінацій. Фільми Спокута / Atonement, Майкл Клейтон / Michael Clayton, Старим тут не місце / No Country for Old Men, Суіні Тодд, маніяк-перукар / Sweeney Todd і мюзикл Лак для волосся / Hairspray одержали у п'ятьох номінаціях. Усі ці картини, за винятком Лаку для волосся, претендують на кращий фільм року.

Фільм братів Коенів No Country for Old Men раніше було названо кращим фільмом Асоціацією нью-йоркських кінокритиків і Національної ради кінокритиків.

Нагадаємо, що в листопаді цього року фільм До дикої природи, знятий за мотивами однойменного бестселера Джона Крекауера, був визнаний кращим художнім фільмом року за версією Gotham Awards, однією із найавторитетніших незалежних премій у США.

Фільм Шона Пенна розповідає реальну історію Кристофера Маккендлісса, який, після закінчення університету у 1990 році залишив свою забезпечену родину і став волоцюгою. Він мандрував США і Мексикою, працював на випадкових роботах, поки не опинився на Алясці, де став пустельником і помер від голоду в старому автобусі в 1992 році.

13 грудня оскарівський сезон продовжить Голлівудська асоціація іноземної преси, що оголосить номінантів на свою нагороду - Золотий глобус.
За матеріалами: Reuters


12.12.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах