Чхан-Ук Пак за допомогою iPhone зняв 30-хвилинний фільмЧхан-Ук Пак, один із найвідоміших режисерів Південної Кореї, творець нашумілої трилогії про помсту, разом зі своїм молодшим братом, медіа-художником Чхан-Ген Паком зняв 30-хвилинний короткометражний фільм з невеликим бюджетом (133 тисячі доларів), використовуючи найпопулярніший гаджет в світі, iPhone від компанії Apple. Фільм вийде у корейський прокат 27 січня.
 
Фільм називається "Paranmanjang" що в перекладі з корейської означає "Життя, повне зльотів і падінь" і являє собою химерну історію життя і смерті рибалки, який виявляється замішаний у вбивстві, коли на його гачок попадається тіло мертвої жінки. Історія дуже підходить для похмурого і сюрреалістичного стилю режисера. Корейські блоги повідомляють, що у фільмі історія про життя і смерть розповідається з традиційною для Кореї точки зору. Актриса Лі Чжон Хюн, що грає у фільмі, повідомила The Associated Press, що у фільмі "змішано багато елементів - від хоррора і фентезі до гумору".
 

 

"У зйомці кіно на iPhone є багато хороших моментів, не даремно так багато людей в усьому світі люблять гратися з цим апаратом", поділився своїми думками Чхан-Ук Пак. Двоє режисерів просто приробили до свого телефону об'єктив і зняли фільм, заявивши, що зйомка не дуже відрізнялася від зйомок "звичайного фільму".
 
Очікується, що фільм покажуть у кінотеатрах Південної Кореї, починаючи з 27-го січня - до цього приурочено поява постерів і кадрів з фільму - проте на даний момент не відомо, чи буде він випущений де-небудь ще.
 
 
За інформацією:  Arthouse.ru

24.01.2011
 


Коментарі: 1

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах