Польський інді-поп гурт Iowa Super Soccer відвідає 3 українських міста на початку вересня (upd. +відео)


4, 5 та 6 вересня польський інді-поп гурт Iowa Super Soccer відвідає з концертами Львів, Житомир та Київ. У різних містах до них приєднаються київські Crocodiles in Tights, Singleton, львівські 4ервоне та The Chellies
 
 

Iowa Super Soccer

  

 
Новинка на польській незалежній сцені та один з найцікавіших гуртів молодого покоління, Інді-поп мелодії, що легко запам’ятовуються, до яких музиканти додали електронного та перкусійного звучання. Свою музику характеризують висловом «простота – це прекрасно», але, крім уже згаданого стилю, розчути там можна уривки ло-фай, альт-кантрі і навіть інді-фолк та слоукор.

Виступали на одній сцені зі шведським гуртом Immanu El, а також на фестивалях Heineken Open'er Festival 2009, Off-festival in 2006 and 2009, Globaltica Festival 2009, та ін. На фестивалі Cáceres Pop Art отримали нагороду як «Європейський гурт-відкриття відриття 2008-2009 рр.»

Слухати:

Morning
 

She

Cold

Let me die

 

 

Singleton

 


Четверо київських музикантів об’єдналися у гурт ще 6 років тому, за цей час встигли поїздити з концертами по всій Україні та ближніх закордонах і випустили свій дебютний EP "STORMS". Грають англомовну музику з відчутним впливом брітпопу: сильні гітари, мелодійність та чуттєвий вокал. Завдяки емоційності та музичній віддачі вокалістки та впвненій живій грі всіх учасників загалом, виступи збирають повні зали захоплених прихильників.

 

Crocodiles in Tights

 

Дві сестри, які люблять яскраве та незвичайне: саме такою і виходить їхня творчість. «Всі порівнюють нас з «Cocorosie», але насправді ми слухаємо купу різної музики, і в результаті виходить щось своє, не схоже на інше.» Електронна музика, що виконується вживу, синтезатор та багато дитячих іграшок з найрізноманітнішими звуками вирізняють гурт та приваблюють аудиторію слухачів, яка постійно зростає. Пісні відлунюють дитячістю та позитивною енергією, а живі виступи не залишають байдужими слухачів. 

Слухати: myspace.com/crocodilesintight

4ервоне

 

Львівський гурт, що існує вже декілька років і встиг поміняти звучання від «важкуватого» до електроніки, а потім від електроніки до акустики, але жіночий вокал завжди довершував музичну частину 4ервоного.
«Електронна музика – це драйв, акустична – це душа. Останній рік ми з 4ервоним стали дуже душевними) Тепер беремо курс на балансування десь посередині, тому що зрозуміли, що в кожній людині є і те, і інше».
 

Слухати/дивитись: youtube.com/user/4epBoHe


The Chellies

 

Гурт із Житомира. Про себе: "...just indie and nothig else..."
Слухати:  myspace.com/thechelliesband

4 вересня
Iowa Super Soccer, Crocodiles in Tights, 4ервоне 
м. Львів, клуб "Метро", вул. Зелена,14
подія в ласт.фм

 
5 вересня
Iowa Super Soccer, Singleton
м. Київ, клуб "44"
подія в ласт.фм

6 вересня 
Iowa Super Soccer, The Chellies
м. Житомир, Golden Gate Pub   
подія в ласт.фм


23.07.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах