13 лютого відбудеться вечірка-презентація компіляції "It’s not boring, it’s ambient"


Запрошуємо на вечірку-презентацію компіляції "It’s not boring, it’s ambient" від AZH PROMO та польського лейблу Preserved Sound.
 
Виступатимуть: Sport & Music, Nikolaienko та інші. 
 
Презентацію проведуть гості з Польщі Antonello Perfetto, Hayden Berry і Marek Kamiński і музиканти та ілюстратори з України, що увійшли в компіляцію. Ембієтна музика, візуалізація, приємне спілкування, чай та інше.
 
 
Трохи історії:
 
У грудні команда AZH PROMO (www.azh.com.ua/promo) та краківський лейбл Preserved Sound (www.preservedsound.com/) розпочали роботу над випуском спільної польсько-української ембієнтної збірки.
 
Після 2-х місяців роботи ми зібрали разом композиції 20 музикантів:
із України - Heinali, Anton Baibakov, Endless Melancholy, Nikolaienko, Stalker Va, Gamardah Fungus, Drawing The Endless Shore, Sport & Music, John Bogun, Short Hair Ideals.
та Польщі: Emiter, Grzegorz Bojanek, Lights Dim & Gallery Six, Pleq, Visionary Hours, Lump, Bionulor, Łukasz Ciszak, Maed, Memhwa & Lapsky, Tuul.
 
До роботи під кураторством AZH PROMO долучились 8 ілюстраторів із України: Cirrus Minor, Honchar Kostyantin, Fable inside, Masha Foya, Olga Pasechko, Yulia Ovcharenko, Olga Sabko, Inna Kozak. Їхні роботи будуть представлені на презентації також у великому форматі.  
 
 
Preserved Sound – краківський лейбл, що працює з різноманітними жанрами музики, пов'язаної з ембіентом та інструменталом. Для ефективнішої роботи AZH PROMO та Preserved Sound об'єднали свої зусилля над підготовкою, оформленням та випуском релізів, їх поширенню у світі та організацією концертів в Україні та Польщі.
  

 
  
Місце проведення:
Старт - нова культурна локація поряд із стадіоном Старт (вул. Маршала Рибалка 28/4, див. карту)
 
Двері відкриваються о 19:00
Початок виступів о 20:00
 
Вхід:
Благодійний внесок на розвиток локації для гостей візуально-музичних перфоменсів Lights Dim + Visionary Hours (11-12 лютого) - 25 грн. Для всіх інших - 40 грн. 
 
акредитація журналістів: promo@azh.com.ua

09.02.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах