I Am Waiting For You Last Summer вирушають в новий тур


Всі хто засумував за літом, не може залишитися осторонь листопадового туру запальних росіян з далекої Рязані I Am Waiting For You Last Summer.
 
Хлопці виконують інструментальну музику в жанрі пост-рок зі значною часткою електронного звучання. На сьогоднішній день група вже сміливо заявляє про себе (перші EP та альбоми записані в 2011-2012 роках, одразу отримали позитивні відгуки слухачів і безлічі як російських , так і зарубіжних порталів). Живий, енергійний, але в той же час прозорий і чистий гітарний звук, накладений на чіткий ритм - ось те, що привносять музиканти у інструментальну незалежну російську музику.
  

  
21 жовтня ми очікуємо офіційний реліз нового альбому. Протягом запису, гурт викладав у соціальних мережах цікавинки про процес та задіяних музикантів. Так, ми дізналися, що в записі брало участь 6 запрошених музиканів серед яких вокалістки Aurora Sashamayim та Єлизавета Ізбеннікова. Аби додати кілька чоловічих ноток, гурт запросив до запису Сергія Голованова.
 
Підтримає тур I Am Waiting For You Last Summer ще один гурт із Росії Krypton's Sons (Владивосток, psychedelic rock, progressive), який відіграє свою нову концертну програму і презентує дебютний альбом у Львові та Харкові.
  
Розклад туру в містах України:
 
11 листопада - клуб ЖАРА, Харків (VK)
 
13 листопада, 20:00 в клуб GAS STATION, Львів (FACEBOOK | VK)
 
19 листопада - Underground Music Pub, 20:00, Київ (FACEBOOK | VK )
 
 
 
20 листопада - Дніпропетровськ, АртКвартира  (VK)
  

19.10.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах