"Jazz Bez" прямує до Києва на «Львівську Площу»фото: dzyga.com

Восьмий міжнародний джазовий фестиваль "Jazz Bez" зараз в самому розпалі. Фестиваль вже стартував у Львові, Любліні, Севастополі та Перемишлі.

Після інтелектуальної неділі імпровізаційного джазу у Львові настав легкий клубний понеділок: група "Moonlight Walk Jazz Quartet" і чудовий чорношкірий гітарист Mike Russell з Вашингтону, виконуючи стандарти та власні пісні в фанковому стилі, заставила слухачів відчути себе як на батьківщині джазу, а "PRZEDWIETRZE" підірвали публіку до танцю гарячими ритмами своєї суміші ска, реггі та афро...

В Любліні цього дня виступила українсько-польська група "Shololad+PL" - один з найцікавіших українських міжжанрових проектів, який поєднує джаз з електронікою та українськими етнічними мотивами. Про них кажуть, що вони могли би виступати як на джазових фестах, так і на "Казантипі" і всюди бути бажаними гостями. А завдяки польському трубачеві та контрабасисту, що приєдналися до гурту, та самій його навдивовижу теплій музиці, вони стали "своїми" для джаз-фанів по обидва боки українського кордону.

У середу львівський клуб «Picasso» заполонить філософський ф'южн від севастопольських "Fusion Orchestra" та свіжі аранжування джазових стандартів від міжнародного проекту "Fortuna Bartholomew Іnternational".

Свято джазу триває. На фестиваль «Jazz Bez» ще очікують Тернопіль, Луцьк та Київ.

Мабуть одним з найцікавіших концертів фестивалю «Jazz Bez» стане київський виступ львівського гурту "Shockolad + PL" і «Bogna Kicinska Jazz Project» з Варшави.
14 грудня о 19 год. у київському Будинку художника (вул. Артема, 1-5) на «Львівській Площі» відбудеться джазовий концерт на якому відвідувачів чекають джаз, фольк, електроніка та драм-н-бейс.

У Києві квитки можна шукати:
у книгарні «Є», касах метро «Майдан Незалежності», «Льва Толстого», «Палац Україна»,
торгових центрах «Глобус» та «Метроград»
вартість 30, 50 та 80 грн
довідки: 8 (044) 456-18-82

Музику можна послухати тут:
http://www.myspace.com/bognakicinska
http://www.myspace.com/shockolad


11.12.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах