Персональні виставки Джеффа Волла та Гарі Х’юма відкриються 4 лютого в PAC


PinchukArtCentre представляє перші в Східній Європі персональні виставки  канадського художника Джеффа Волла та британського художника Гарі Х’юма. Експозиції будуть відкриті для відвідувачів з 4 лютого до 1 квітня 2012 року.

 
Виставка Джеффа Волла під назвою «Фотографія: у світлі, чорна, кольорова, біла і темна» складається з 17 фоторобіт та 7 лайт-боксів, які були відібрані для експозиції самим автором. Ці роботи у кожній залі вибудовують делікатний зв'язок між природою, предметами та молодими людьми на межі юності і зрілості.
 
Ця виставка об'єднує останні роботи Волла та його більш ранні твори. На виставці будуть представлені такі знакові полотна, як «Гра у війну» (2007), а також лайт-бокси і нові кольорові фотографії, серед яких монументальна «Група і натовп» - одна з найбільших робіт художника.
 
Крім того, в суботу, 4 лютого 2012 року, з 16:00 до 18:00 в рамках відкриття виставки в арт-центрі, Джефф Волл прочитає лекцію, де він представить свої роботи та розповість про технології, що він використовує в процесі творчості. Слухачі ознайомляться з історією створення проектів митця, а також його творчістю та художньою стратегією  в цілому.
 
Лекція відбудеться в актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60, червоний корпус). Зважаючи на обмежену кількість місць, прохання зареєструватися на захід завчасно за тел. +380 (44) 590 08 58 або за електронною адресою info@pinchukartcentre.org
 

  
Джефф Волл народився в 1946 р. у Ванкувері, Канада. Він найбільш знаний своїми фотографічними зображеннями, підсвіченими у лайт-боксах. Його теми варіюються від «майже документальних» побіжних поглядів на міське і приміське повсякдення до детально розроблених, штучно сконструйованих зображень.
 
Він мав багато міжнародних персональних виставок, включно з ICA, Лондон (1984), Irish Museum of Modern Art, Дублін (1993), Whitechapel Gallery, Лондон (2001), Kunstmuseum Wolfsburg (2001), HasselbladCenter, Гетеборг (2002), Astrup Fearnley Museum, Осло (2004) і ретроспективи в Schaulager, Базель (2005), Tate Modern, Лондон (2005), Deutsche Guggenheim, Берлін (2007) і Museum of Modern Art, Нью-Йорк (2007).
 
У 2002 році Волл був удостоєний премії Хассельблада (Hasselblad Award).

 
 


 
 
Виставка Гарі Х’юма під назвою «Краса» включає в себе більше 60 картин і скульптур. Експозиція пропонує цілісний погляд на Гарі Х’юма як художника, який знаходиться в напруженому силовому полі між красою і концептуальністю. У рамках експозиції об'єднані знакові роботи раннього періоду з нещодавно створеними групами творів, такими як «Веселка», «Тривога і кінь», а також нові картини і скульптури, зокрема, серія «Бікіні», які раніше ніде не експонувалися.
Живопис Гарі Х’юма часто спокушає своєю красою. Х’юм почав свою художню практику зі знаменитих "door paintings" («картини на дверях»), що представляють собою лікарняні двері в натуральну величину, над якими він працював з 1980-х до 1993 року. Пізніше художник зайнявся дослідженням теми людського тіла, портрета, природи, птахів, квітів і т.д. За допомогою глянцевої побутової фарби на алюмінієвих листах він створює прохолодні і гладкі кольорові поля з виразною поверхнею. В цілому, для творчості Х’юма характерний унікальний вибір матеріалів, а також стратегія, яка полягає в тому, що художник відштовхується від конкретного зображення, яке після закінчення тривалого процесу перетворення в абстрактну форму, рідко простежується у закінченій роботі.
 

 
 

Гарі Х’юм
(народився у м. Тентерден, Великобританія, у 1962 році) - провідний британський художник, який живе в Лондоні і північній частині штату Нью-Йорк, США. Його твори в 1997 році були включені до числа робіт мандрівної виставки «Sensation» колекції Saatchi, яка була представлена ​​в Лондоні, Берліні та Нью-Йорку. Х’юм номінувався на премію Тернера в 1996 році, а також представляв Великобританію на Венеціанській бієнале у 1999 році. У 2001 році він став членом Королівської академії мистецтв. Його персональні виставки були представлені на Бієнале в Сан-Пауло (1996), Венеціанської бієнале (1999), Whitechapel Art Gallery, Лондон (1999), The National Galleries of Scotland, Единбург (1999), Fundação La Caixa, Барселона (2000), Irish Museum of Modern Art, Дублін (2003), Kunsthaus Bregenz (2004) та Kestnergesellschaft, Ганновер (2004).
 

03.02.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах