Спеціальною подією на «Молодості» стане чорна комедія «Мьобіус» Кім Кі-Дука


 
«Мьобіус» на «Молодість» привезуть з Венеційського фестивалю, де стрічку показували в позаконкурсній програмі.
 
За сюжетом, постійні зради чоловіка запалили у душі дружини ненависть, яка руйнує її зсередини. Героїня прагне помсти, але завдає фатальної рани своєму синові. Приголомшена власною провиною, жінка зникає. Намагаючись виправити ситуацію чоловік зрештою відрізає свій член – джерело сімейних нещасть. Він цілком присвячує себе синові. Зрештою рана поступово загоюється. Однак коли дружина повертається додому, на родину чекає ще дужчий жах занепаду.
 
2012 року попередня робота Кім Кі-Дука «П’єта» повторила маршрут «Мьобіуса»: стрічку на «Молодість» привезли з Венеції, де вона отримала «Золотого лева» та ще 3 нагороди.
 
Роком раніше, на 41-й «Молодості», фільм «поганого хлопця» корейського кіно «Аріранґ» показували у «Спеціальних подіях». Того року стрічка перемогла в програмі «Спеціальний погляд» Каннського кінофестивалю-2011.
 
2002 року Кім Кі-Дук очолив міжнародне журі «Молодості». Тоді режисер привіз до Києва дві свої нові роботи, «Адреса невідома» та «Поганий хлопець».
 

 
Кім Кі-Дук відомий ще й як живописець. 5 років життя майбутній режисер провів у церкві для незрячих, плануючи стати священиком. Там він захопився мистецтвом. Після навчання в Парижі певний час подорожував Європою й виставляв свої картини. Отримав кілька нагород за свої сценарні роботи. Дебютний фільм «Крокодил» режисер зняв 1996 року. Міжнародну увагу привернула третя робота Кім Кі-Дука – «Готель «Клітка для птахів» (1998), проте справжнім проривом стала картина «Острів» (1999). Її показали на кінофестивалях у Санденсі та Венеції. «Реальну вигадку» (2000) режисер зняв десятьма камерати усього за 200 хвилин. Стрічку «Весна, літо, осінь, зима і знову весна» (2003), відзначили призами на фестивалях у Сан-Себастьяні та в Локарно. За фільм «Самаритянка» (2004) Кім Кі-Дук отримав «Срібного ведмедя» за найкращу режисуру на Берлінале, а його стрічку «Порожній будинок» номінували на венеційського «Золотого лева». Наступну стрічку Кім Кі-Дука «Напнута тятива» (2005) показали на відкритті програми «Особливий погляд» в Каннах, а фільм «Час» (2006) відкривав фестиваль у Карлових Варах. «Подих» (2007) номінували на Золоту пальмову гілку Каннського фестивалю.
 

16.10.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах