13–16 травня відбудеться міжнародний фестиваль поезії «Київські лаври» (програма фестивалю)


13–16 травня в Київському Будинку Вчителя  відбудеться міжнародний фестиваль поезії «Київські лаври». 

 ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

 13 травня (четвер)

Київський будинок вчителя
 
Великий зал
18.00–18.30
ВідкриттяV Міжнародного фестивалю поезії «Київські Лаври». Вручення премії «Київські Лаври – 2010».
 
18.30–19.20
Вечір нових лауреатів премії «Київські Лаври» та лауреатів минулих років – Олексія Цвєткова, Тараса Федюка, Бориса Херсонського, Анатолія Кичинського, Бахита Кенжеєва, ШотиІаташвілі.
 
19.20 – 20.00
«Поезія, що звучить» – аудіопроект Павла Крючкова (за підтримки редакції журналу «Новый мир») покликаний представити літературну звукоархівістику як окремий актуальний сегмент сучасної культури. Невідомі Мандельштам, Ходасевич, Бродський… Ексклюзивні записи Олени Шварц і Олексія Хвостенка…
 
20.00 – 21.30
Фестиваль «Бієннале поетів у Москві»:
Євген Бунімович, Микола Звягинцев, Анастасія Афанасьєва,
Микола Байтов, Світлана Кекова, Бахит Кенжеєв.
 
 

14 травня (п’ятниця)

Київський будинок вчителя

 
Великий зал
18.00–19.30
Вечір польської поезії:
Богдан Задура (Польща).
Беруть участь Андрій Любка, Микола Рябчук, Андрій Бондар та інші.
 
19.30–21.00
Міжнародний літературний Волошинський фестиваль представляє:
Євген Рейн (Росія).
Презентація нової книги «Мій найкращий адресат».
 
Молодіжний зал


18.00–19.00
Незалежну літературну премію «Дебют» (Росія) представляють
Віталій Пуханов, Данила Давидов, Андрій Єгоров, Алла Горбунова, Люба Лебедєва.
 
19.00–20.30 
Проза в гостях у поезії.
Захар Прилєпін (Росія) – Лесь Подерв’янський (Україна).
Реалізм як новаторство. Треш як спосіб повернути зацікавленість читача.
Координатор Юрій Володарський, оглядач рубрики «Книжковийдозор» журналу «ШО».
 
20.30–21.30 
«Экслібрис «Культурної ініціативи».
 Найкращі поетичні книги 2009 року по версії «Культурноїініціативи».
 Андрій Василевський «Все одно» (М.: Воймега, 2009), Марія Галіна «На двох ногах» (М.: Арго-риск, 2009), Ірина Єрмакова «В очікуванні свята» (Владивосток: Рубіж, 2009), Микола Кононов «Пілот» (М.: Арго-риск, 2009), Леонід Костюков «Сніг на щоці» (М.: Арго-риск, 2009), Олександр Переверзін «Документальне кіно» (М.: Воймега, 2009), Борис Херсонський «Спіричуелс» (М.: НЛО, 2009).
 
Заочне представлення книг Тимура Кибірова «Греко- й римсько-кафолицькі пісеньки й потішки» (М.: Время, 2009) і Ольги Седакової «Все, йодразу» (СПб.: Пушкінський фонд, 2009).
Юрій Цвєтков, Данил Файзов (координатори).
 
Малий зал
18.00–19.00 
Проект «Три К»: Ігор Караулов, Геннадій Каневський, Михайло Квадратов (Росія).
 
19.00–20.30
Проект «Україна-Росія-транзит»: Тетяна Щербина, Юрій Смирнов, Дмитро Лазуткін, Андрій Любка, Олег Романенко, Дем’ян Фаншель, Людмила Дядченко, Олег Коцарев, Ілля Стронговський.
Вечір веде Андрій Любка.
 
20.30–21.30
Проект «Київ-etc.»: Сергій Соловйов, Дмитро Бураго, Світлана Поваляєва, Світлана Захарова, Олексій Зарахович, Наталія Бельченко.
Вечір веде Наталія Бельченко.
 
УВАГА!!! 
14 травня о 18.00 в Київськомубудинку кіно, «Синій зал» (метро «Палац спорту»,вул. Саксаганського, 6), «Лабораторія проектів» Союзу кінематографістів Українита Міжнародний фестиваль поезії «Київські Лаври» представляють лауреата премії «Національний бестселер» Леоніда Юзефовича. В програмі – перегляд фильму «КАЗАРОЗА», розмоваз автором сценарію Леонідом Юзефовичем.
 
 

15 травня (субота)

Київський будинок вчителя
 
Великий зал


17.00–18.30
Грузинський міжнародний фестиваль поезії: Звіад Ратіані, Інна Кулішова, Ніка Джорджанелі, Шота Іаташвілі
в перекладах Бориса Херсонського, Олексія Цвєткова, Бахита Кенжеєва.
Вечір веде Інна Кулішова.
 
18.30–20.00
Фестиваль сучасної поезіїімені Бориса Чичибабіна й
літературний альманах«Двуріччя» представляють:
Світлана Кекова, Ірина Євса, Станіслав Мінаков, Олександр Фролов, Андрій Дмитрієв, Ігор Караулов.
 
20.00–21.30
Вечір українськоїіронічної поезії:
Юрко Позаяк, Олександр Ірванець, Віктор Неборак, Володимир Цибулько, Сергій Пантюк.
Вечір веде Андрій Бондар.
 
Молодіжний зал
 
17.00 – 18.30 
Міжнародний фестиваль поезії «Каштановий Дім» представляє:
вечір Івана Жданова.
Беруть участь Дмитро Бураго, Олексій Зарахович, Андрій Грязов, Наталія Бельченко, Оксана Боровець.
Веде програму Андрій Грязов (координатор).
 
18.30 – 20.00 
Проза в гостях у поезії.
Леонід Юзефович (Росія) – Таня Малярчук (Україна.)
«Ранні» й «пізні» письменники. Голоси різних поколінь.
Вечір веде оглядач рубрики «Книжковий дозор» журналу «ШО»
Юрій Володарський.
 
20.00 – 21.30 
Дмитро Кузьмін (Росія) презентує програму
«Російська поезія: частинасвітової чи особливийшлях?" 
(читання віршіві перекладів, дискусія)
за участю Марка Білорусця (Україна),
Олександра Скидана, Олексія Прокоп’єва, Леоніда Костюкова, Іллі Кукуліна (Росія).
 
Малий зал 


17.00 – 18.30
Мінський фестиваль поезії «Порядок слів»,
Казанські міжнародні поетичні читання,
Іркутський фестиваль поезії представляють програму:
«БРАТЕРСТВО ФЕСТИВАЛЕЙ»:
Олексій Остудін, Андрій Новиков, Світлана Міхеєва, Андрій Хаданович, Дмитро Строцев, Дмитро Вишнєв, Сергій Прилуцький, Михайло Остудін, Айгуль Гайсина.
Вечір ведуть Світлана Міхеєва, Андрій Новиков, Олексій Остудін.
 
18.30 – 20.00
Видавництво ArtHousemedia (Росія) представляє проект «НОВІ КНИГИ»: Олександр Шишкін, Олег Хлєбніков, Марія Ватутіна, Андрій Коровін, Санжар Янишев, Ольга Сульчинська, Сергій Надєєв.
Вечір веде Олександр Шишкін (директор видавництва).
 
20.00 – 21.30 
Міжнародний літературний Волошинський фестиваль представляє:
– переможців турніру поетів Ольгу Хохлову, Станіслава Мінакова, Любу Лебедєву;
– поетичний парад учасників фестивалю:
Марія Ватутіна (Росія), Сергій Соловйов (Індія), Ганна Матасова (Карелія), Олександр Переверзін (Росія), Дем’ян Фаншель (Німеччина), Борис Херсонський (Україна), Дмитро Григор’єв (Росія), Ірина Євса (Україна).
Вечір веде Андрій Коровін (координатор).
 
 

16 травня (неділя)

Закриття фестивалю «Київські Лаври»

Київський будинок вчителя
 
Великий зал


17.00 – 18.30 
Міжнародний фестиваль поезії «Петербурзькі мости» представляє: Дмитро Легеза, Віктор Ганч, Галина Ілюхіна, Ольга Хохлова, Дмитро Григор’єв, Еліна Леонова, Люба Лебедєва, Ніна Савушкіна, Павло Синельников.
Ведуть програму Галина Ілюхіна и Віктор Ганч (координатори).
 
18.30 – 20.00
Міжнародний літературний фестиваль у рамках Форумувидавціву Львові:
Петро Мідянка, Юрко Іздрик, Маріанна Кіяновська, Остап Сливинський, Лесь Белей.
Веде програму Григорій Семенчук (координатор).
 
20.00 – 21.30
Сучасна класика від журналу «ШО»:
Олексій Цвєтков (США),
Тарас Федюк (Україна),
 Бахит Кенжеєв (США),
 Анатолій Кичинський (Україна).
 
Молодіжний зал
17.00 – 19.00 
Літературный проект
"ЛІТФЕСТ.РУ": 
Леонід Борозенцев (Вінниця), Олександр Татаринов (Запоріжжя),
Максим Кабір (Кривий Ріг), Мар’янка [Невиліковна] Нікіфорова (Кривий Ріг), Майстер Євген (Харків), Людмила Гонтарева (Луганськ), Стас Кузьмін
(Дніпропетровськ), Іван Суботин (Київ), Світлана Варламова (Київ),
Лєнка Воробей(Харків), Лора Радченко(Львів).
Веде програму Влад Клен (координатор).
 
19.00 – 21.00
Проза в гостях у поезії.
Михайло Шишкін (Швейцарія) – Маріанна Кіяновська (Україна).
Елітарна література в епоху масової.
Вечір веде оглядач рубрики «Книжковий дозор» журналу «ШО»
Юрій Володарський.
 
Малий зал


18.00–19.30
«Піснійтанці«Зверєвського центру» (Росія):
Микола Байтов, Свєта Литвак, Олексій Сосна.
Вечір веде Олексій Сосна.
 
19.30 – 21.00
Проект «Київ-Москва-транзит»: Марія Ватутіна, Юрій Цвєтков, Сергій Соловйов, Тетяна Щербина, Юрій Смирнов, Світлана Захарова.
 

 


11.05.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах