Комуністична партія Китаю заборонила "Китайську демократію" Guns N' Roses


Guns NRoses

Китайська влада заявила, що новий альбом гурту Guns N' Roses, який називається Chinese Democracy ("Китайська демократія"), є "злісною нападкою" на їх країну. У статті, яку представники компартії Китаю опублікували у виданні Global Times, сказано, що випущений минулого тижня альбом "своїм вістрям спрямований на Китай", передає Бі-Бі-Сі.

У пісні, за якою названо альбом, мовиться про заборонений у КНР рух "Фалуньгунь". У Китаї цей альбом не вийшов. Крім того в КНР також заблоковано його офіційний сайт.

Chinese Democracy - це перший альбом гурту, який Guns N' Roses випустили після виходу в 1993 році диска The Spaghetti Incident. У пісні, яка називається Chinese Democracy, є слова: "якщо ваша велика стіна розгойдується, звинувачуйте в цьому самих себе".

В оформленні альбому використовується картина "Червона зірка" пекінського художника Ши Ліфена, на якій китайський народ постає безправним, а також знімки китайських військових і хмарочоси Гонконгу.

На запитання з приводу альбому, представник МЗС Китаю Цинь Ган відповів: "Наскільки мені відомо, багато людей не люблять музику такого типу, тому що вона дуже гучна й галаслива".

У Китаї дуже часто забороняють нові іноземні фільми й альбоми, але в країні повсюдно продаються піратські копії - як у магазинах, так у вуличних торговців. Влада також намагється контролювати виступи артистів і вимагає, щоб вони подавали свої програми на затвердження.

У липні представники китайського уряду заявили, що зарубіжним виконавцям, які присутні на заходах, що підривають "національний суверенітет", буде заборонено в'їзд до Китаю. А міністерство культури додало, що така ж доля чекає на артистів, які під час виступів "розпалюють національну ворожнечу".

Цю заяву було зроблено після того, як на концерті в Шанхаї в березні Бйорк скандувала "Тибет, Тибет". У Китаї будь-які вислови з приводу незалежності Тибету, яким Пекін править понад 50 років, заборонено.

Джерело: Newsru.ua


26.11.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах