18 січня в арт-просторі "Mezzanine" відбудеться показ фільму КРАСНА МАЛАНКА 

Новий арт-простір "Mezzanine" в Святвечір напередодні Водохреща запрошує на кіноперегляд "Красної Маланки" Дмитра Сухолиткого-Собчука, а також скуштувати куті з різних регіонів України та побавитись у ворожіння.
 
Великі та смачні державні вихідні добігли кінця, але свята під робочий календар посунути дуже важко. Тому ми дуже старалися притримати для вас свято Маланки, аби одного особливого суботнього вечора, а саме 18 грудня, зануритись в атмосферу цього містичного свята.
 
У нас буде не тільки весело, але й смачно! Всі гості матимуть унікальну можливість скуштувати куті з різних регіонів України та побавитись у ворожіння.
 
По завершенні частувально-ворожильної програми ми пропонуємо до перегляду документальний фільм КРАСНА МАЛАНКА/MALANKA DIN CRASNA Дмитра Сухолиткого-Собчука. Стрічка оповідає історію жителів румунського села Красна, які готуються до свята Маланки. Для молодих краснянських хлопців – це своєрідний обряд ініціації, а сама Маланка – карнавал, де кожен бере участь і має свою роль у химерному язичницькому дійстві.
 
Тож з нетерпінням чекаємо усіх на Містичній Маланці у Святвечір!
 
Вхід - вільний. Початок о 19:00
 
Арт-простір MEZZANINE, Нижньоюрківська 31 
над арт-центром CLOSER (на 3-му поверсі)

Зустріч на Facebook


17.01.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах