«КРОК» відвідає легенда студії Disney - всесвітньо відомий продюсер Макс Говард 
XVIII Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів «КРОК» відвідає легендарна особистість в світі анімації, член британської Академії кінематографії і візуальних мистецтв, міжнародний консультант зі створення сучасних технологій анімації, всесвітньо відомий продюсер Макс Говард.
 
Після успішного дебюту у складі команди фільму «Хто підставив кролика Роджера?!», Макса запросили працювати на студію Disney, де за декілька років він зробив фантастичну кар'єру. Під його керівництвом в прокат вийшли найпопулярніші фільми того часу: «Русалонька», «Красуня і чудовисько», «Аладдін» і «Король Лев». Він стояв у витоків створення філій студії Disney в Лондоні, Парижі, Орландо і Лос-Анджелесі. Консультував створення національних студій в Індії і Ізраїлі. Як Президент анімаційного департаменту Warner bros Макс координував постановку фільму «Сталевий  гігант і Космічна Пробка». На студії Dreamworks як виконавчий продюсер створив повнометражну картину «Спіріт: душа прерій».
 
Макс Говард неодноразово підкреслював, наскільки важливою для нього є проблема ліквідації етнічних та соціальних упереджень в суспільстві, тому довгі роки він тісно співпрацює з всесвітньою організацією ЮНІСЕФ, створюючи спеціальні анімаційні програми, майстер-класи і покази в країнах Африки, Південної Америки і Карібського басейну, що розвиваються.
 
Наразі Макс Говард очолює британську компанію Exodus Film Group, однією з перших робіт якої у 2008 році став повнометражний фільм «Ігор». Як запрошений консультант і лектор з питань виробництва анімації Говард об'їхав весь світ і провів тисячі майстер-класів.

У попередній бесіді з дирекцією МФАФ «КРОК» Макс зазначив, що буде радий зустрічі з українськими аніматорами, з великою цікавістю ознайомиться з готовими фільмами, а також з майбутніми проектами. «Головне у нашому бізнесі, - відзначив Говард, - це уміння розповісти історію. Відвідуючи різні країни світу, ми в першу чергу шукаємо свіжі, гідні ідеї з національним колоритом. Я знаю, що Україна має багату  культурну спадщину, яка може стати невичерпним джерелом для розвитку національної анімації». 
 
Майстер-клас Макса Говарда відбудеться в столичнім Будинку кіно 
25 вересня з 14:00 до 16:00, за адресою: вул. Саксаганського, 6, «Синій зал» (2 поверх).   
 
Для участі в майстер-класі необхідна попередня он-лайн реєстрація на фейсбуці або за e-mailом МФАФ «КРОК» krokfestival@gmail.com
 
В своїй анкеті аргументуйте, чим саме Вас зацікавив майстер-клас і що б Ви хотіли запитати у Макса Говарда.
 

19.09.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах