17 грудня лейбл KVITNU відсвяткує 5 років


  
 
17 грудня на одній сцені вперше збираютсья всі музиканти Kvitnu - Sturqen, Vitor Joaquim, Plaster, Zavoloka, v4w.enko, Dunaewsky69 та Kotra. Крім того, з спеціальних гостей, із Австрії приєднається Elisabeth Schimana, яка привезе до України один із перших у світі модульних синтезаторів, автором якого є українець Макс Брандт, а швейцарський музикант Abs6 представить свій вибуховий сет з альбому, який нещодавно виданий на лейблі Hymen.
 
На другому танцполі друзі лейблу Bass Me хитатимуть стіни своїми наднизькими частотами та вбивчими ритмами. Цим опікуватимуться Minikin, Buzzkeeper, Lostlojic та I Wannabe. Відео цьогорічного фесту генеруватимуть Tenpoint. 
 
За 5 років діяльності лейбл Kvitnu перетворився на справжнє потужне міжнародне видавництво та промо структуру. Географія діяльності тепер покриває не тільки Україну, але й Португалію та Італію, а за час діяльності було видано 21 реліз. Цього року на Qwartz Electronic Music Awards в Парижі Kvitnu став переможцем одразу в трьох категоріях - The Best Label, The Best Artist (Sturqen) та Discovery (альбом "Peste" від Sturqen).
 
Один з хедлайнерів лейблу, Zavoloka, яка також є головним дизайнером Kvitnu, вже двічі була запрошена в якості спеціального гостя на виступах Aphex Twin. 
   
 

 
  
 
учасники фестивалю:
 
KVITNU room: 
- VITOR JOAQUIM (Португалія) 
- PLASTER (Італія) 
- STURQEN (Португалія) 
- ABS6 (Швейцарія)
- ELISABETH SCHIMANA (Австрія) 
- KOTRA (Україна) 
- ZAVOLOKA (Україна) 
- DUNAEWSKY69 (Україна) 
- V4W.ENKO (Україна) 
 
BASS ME room: 
- MINIKIN (Україна) 
- BUZZKEEPER (Україна) 
- LOSTLOJIC (Україна) 
- I WANNABE (Україна) 
 
 
Початок о 22:00   
 
Вартість входу: 60 грн.
 
Після 23-ї вартість входу зростає до 80 грн. - тож приходьте раніше!  
Для інших міст: 50 грн (тільки при наявності квитка в обидва боки і паспорта) 

Місце проведення: клуб Cinema (вул. Ентузіастів 1)
 
 

01.12.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах