Квитки на концерт Sex Pistols розкупили за 10 хвилин


Квитки на концерт Sex Pistols, які надійшли у продаж вранці 22 вересня, розкупили за 10 хвилин. Вартість квитка складала 85 фунтів стерлінгів. Нагадаємо, перший від 2003-го року концерт Sex Pistols відбудеться у Brixton Academy у Лондоні 8 листопада.

Попит на квитки спричинив те, що колектив проанонсував ще два виступи на тому ж таки майданчику. Додаткові концерти відбудуться 9 та 10 листопада.

Виступ Sex Pistols відбудеться на честь тридцятиріччя єдиного повноцінного альбому групи Never Mind the Bollocks. Дана платівка вийшла у жовтня 1977-го року.

Sex Pistols – британська рок-група, яка є найяскравішим втіленням субкультури панку. Колектив опинився на верхівці панк-рок руху у 1970-х роках, спровокувавши появу великої кількості послідовників, серед яких команди Clash та Damned, які виступали проти влади та супергруп, що, на їхню думку, всім набридли. Sex Pistols розпалися у 1978-му році незадовго до смерті бас-гітариста Сіда Вішеса, який помер у Нью-Йорку від передозування. Група возз’єдналася у 1996-му році і організувала піврічний концертний тур. У 2002-му колектив також дав кілька концертів. Попри нетривалий час існування, команда суттєво вплинула на рок-музику у всьому світі. Творчістю Sex Pistols свого часу захоплювалися Курт Кобейн та Пол Маккартні.

За матеріалами: NME, ФДР


25.09.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах