До 4 лютого триває прийом заявок на участь у першій київській резиденції для молодих художників KYIV AIR 2013


25 лютого в Києві почне роботу перша київська резиденція для молодих художників, ініційована Kadygrob & Taylor art projects. Програма дає можливість українським авторам отримати системні знання та розвинути свої практичні навички в галузі актуального мистецтва.
 
З лютого по вересень група з 8 художників буде вивчати теорію й освоювати різні художні практики в спеціально обладнаній студії в Києві, працюючи з запрошеними експертами у галузі сучасного мистецтва. Завершальним етапом резиденції стане виставка робіт художників.
 
"В Україні існує потреба в нових, якісних підходах до освіти в сфері мистецтва. І наше основне завдання у цьому проекті – пошук актуальних форм підтримки та навчання молодих митців", – говорить Володимир Кадигроб, організатор проекту, засновник Kadygrob & Taylor art projects.
 
"Програма резиденції розроблена на принципах діалогу. На чільне місце ми ставимо не досконалість техніки і майстерність художника, а критичний погляд, гнучкість мислення, вміння аналізувати і розуміти навколишній простір Ольга Балашова (куратор теоретичної програми KYIV AIR 2013, мистецтвознавець, викладач).  "Українська художня освіта застаріла і вимагає модернізації. Те, що ховається за цією розхожою фразою, настільки ж очевидно, наскільки й складно для реалізації. Модернізувати підходи до освіти потрібно, але як і хто повинен це робити, згідно яким критеріям?" (детальніше читайте cтаттю Ольги Балашової на сайті KORYDOR)
 
 
Подання заявок для участі в резиденції триватиме до 4 лютого 2013 року. Взяти участь у програмі можуть художники віком до 35 років.
 
Участь у резиденції безкоштовна.
 
Для того щоб подати заявку, необхідно відправити лист на адресу residence@ktartprojects.org з такими документами:
 
1. CV (освіта, участь у резиденціях, виставки).
2. Документація здійснених і показових для творчості автора робіт.
3. Мотиваційний лист.
 
 
Детальна інформація на сайті проекту www.kyivair.org.
 
Організатори: Kadygrob & Taylor art projects – незалежна платформа для розвитку сучасного мистецтва в Києві.

27.01.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах