21 травня стартує Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів 
Цього року Київський міжнародний фестиваль короткометражних проводиться уже втретє. Як заявляють організатори, головною метою фестивалю є “ознайомити глядачів з панорамою короткометражного кіно з усього світу”. Ця панорама буде складатися із близько 150 стрічок, які будуть демонструватися протягом 5 днів. 
 
На відкритті фестивалю 21 травня покажуть альманах українських короткометражок під назвою “Україна_Голоси”. Документальні стрічки цього альманаху розповідають про різноманітні суспільні явища в Україні — від зародження Євромайдана до особливостей життя без паспорта. 
 
 кадр із фільму "Право на протест. Початок", із альманаху"Україна_Голоси"
 
Окрім міжнародної конкурсної програми, на фестивалі будуть представлені панорами національного кіно (Ісландія, Данія, Греція, Польща) та жанрові програми (короткометражні жахи, комедійні історії, фільми про кохання, жіночий відео-арт, світовий авангард та інші). 
 
Дуже цікавим обіцяє бути тематичний блок “Фестивальні хіти”, в рамках якого покажуть фільми-призери Берлінського фестивалю, фестивалю в Клермон-Феррані та інших відомих кінофорумів. 
 
Фестиваль також познайомить глядачів із досягненнями українського кіно. Цьогорічна програма “Українська панорама”, за словами організаторів, дозволяє “констатувати найбільшу присутність сучасного українського кіно на фестивалі”.
 
Головною фестивальною локацією буде кінотеатр “Кінопанорама”. Покази також пройдуть у Маріїнському парку просто неба. Майстер-класи у рамках кіношколи Short Film School відбуватимуться в KAMA (Kyiv Academy of Media Arts), яка цього року стала освітнім партнером фестивалю.
 
Вхід на кінопокази став платним, глядачі зможуть придбати абонемент на всі дні фестивалю або ж квитки на кожен окремо сеанс. 
 
21-25 травня, кінотеатр “Кінопанорама”, вул. Шота Руставелі, 19
 
Ціна квитків: 1 квиток — 10 грн
Перші 200 абонементів — 50 грн
Наступні 200 абонементів — 100 грн
Сайт фестивалю:  www.kisff.org
 

20.05.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах