6 - 7 червня 2014 в Києві пройде ленд-арт фестиваль «Весняний вітер. Нова земля»


«Ленд -арт - це мистецтво говорити з природою пошепки»
Олексій Малих, один із засновників Весняного вітру
 
«Вітер» - фестиваль, який вже 18 років збирає художників з усієї країни, художників, здатних своїми об'єктами, інсталяціями та перформансами гармонійно звучати в природному ландшафті. Рік тому Фестиваль перебрався в нове місце і знайшов другу частину своєї назви, - Нова земля. Торік ми її знайшли і тільки почали освоювати. Вода, пісок, земля, дерева - стали для одних учасників інструментами і матеріалом, для інших - фоном і середовищем. Одні проекти тонко проникали в пейзаж, інші здивували масштабом і концептом.
 
Цього року ми раді не тільки тому, що ініціатива ленд-арт фестивалю в міському просторі продовжує жити, а також тому, що у нас з'явилися нові друзі і партнери і тепер програма Вітру поповниться співзвучними ленд-арт об'єктам живими виступами музикантів та спеціальною нічною програмою з кінопоказами.
 
Організатор: OK projects / подія на FB
 
ДЛЯ бажаючих взяти участь: ленд-арт фестиваль «Весняний Вітер. Нова земля» оголошує про початок прийому заявок для участі у конкурсному відборі проектів. Категорії: ленд -арт об'єкти, інсталяції в ландшафті, перформанс. Цього року буде можливість підключення деяких об'єктів до електроживлення, а також транспортування на місце.
Заявки приймаються до 30 травня. Фестиваль - 6 - 7 червня. (дата перенесена із 31 травня через погодні умови)
 
Ми не обмежуємо вас темою, оскільки вважаємо, що саме місце проведення - піщані дюни, болота, озеро, дерева та кущі, обрамлені висотними новобудовами, що видніються вдалині, і є тема. Обирайте, чи ви акуратно впишетеся в ландшафт або знайдете інші шляхи для взаємодії з ним. Основні критерії відбору робіт - ідея, втілення і доречність.
 
Вітер чекає!
Заявки надсилайте за адресою ks.malykh [@] gmail.com. В заявці коротко опишіть ідею, матеріали та прикріпіть ескіз (опціонально).
 

24.05.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах